Ako to funguje?

Zľavové kódy a kupóny na zľavy, ktoré máme na našich stránkach sú vždy aktívne a úplne zadarmo. Môžete si ich zobraziť a ihneď uplatniť pri nákupe cez internet vo svojom obľúbenom obchode.

Ako uplatniť naše zľavové kupóny?

  • 1. Vyberte si zľavu – všetky sú funkčné a zdarma, môžete ihneď uplatniť
  • 2. Skopírujte zľavový kód – pre zobrazenie kliknite na “ZOBRAZIŤ KÓD”
  • 3. Nakúpte so zľavou – zľavu uplatňujete na stránkach predajcu

Naše zľavové kódy, ktoré zobrazujeme na svojich stránkach, sú vždy aktívne a platné. Niektoré sú však obmedzené. Najčastejšie obmedzené sú nákupom nad určitú čiastku, iné sú limitované počtom zákazníkov, prípadne inak. Zobrazujeme len aktívne a funkčné zľavový kódy. Všetky naše zľavové kódy a kupóny si môžete ihneď zobraziť a skopírovať. Je to jednoduché, stačia len 3 kroky, aby ste ušetrili pri nákupe vo svojom obľúbenom obchode.

Hneď po kliknutí pre získanie kódu sa zobrazí zľavový kód, ten si môžete následne skopírovať, a v novom okne prehliadača sa zobrazia aj stránky predávajúceho. Následne stačí u predávajúceho vytvoriť objednávku a uplatnite si našu zľavu pri nákupe v obchode. Častokrát stačí zadať zľavový kód do kolónky v nákupnom košíku a zľava bude ihneď uplatnená. Niektoré zľavové kódy sa zadávajú do poznámky a predajca zľavu odráta pri potvrdení objednávky.

Najnovšie zobrazujeme aj rôzne špeciálne akcie, ako extra darček k nákupu, poštovné zadarmo a rôzne ďalšie ponuky, ktoré nevyžadujú zadanie zľavového kódu. Vtedy na miesto zľavové kódu zobrazujeme text a informáciu o tom, že zľava je bez kódu a stačí pokračovať na zobrazené stránky, kde danú zľavu alebo akciu ihneď získate. Informácie o prípadných obmedzeniach zľavové kódu, kupónu alebo zľavy je vždy uvedené pri zľave na našich stránkach. Napríklad, že zľava je platná len pri nákupe nad určitú čiastku, len na určité produkty alebo inak.

Začnite s nami šetriť pri nákupoch vo svojich obľúbených obchodoch ešte dnes!

Vaše KuponyZdarma.skDostávajte nové zľavové kódy a zľavy ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail