DrMax.sk zľavové kupóny a kódy

DrMax.skDrMax.sk je online lekáreň s veľkým sortimentom a rýchlym dodaním. Pri nákupe môžete využiť DrMax zľavový kupón a zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie k nákupu v obchode. Všetky drmax zľavové kupóny a každý zľavový kód drmax.sk je ihneď platný. Pozrite kupóny nižšie alebo nové akcie obchode.

Obchod DrMax.sk ponúka sortiment pre zdravie a jeho prevenciu. Jedná sa o online lekáreň s veľkým sortimentom, nízkymi cenami a rýchlym dodaním. Stránky tejto lekárne ponúkajú produkty na bolesť, chrípku, pre oči, uši, noc, zuby, trávenie, pre telo a pleť. Ďalej sa jedná o sortiment pre matku a dieťa, doplnky výživy, čaje, zdravotné pomôcky a sortiment pre krásu a kozmetiku. Uplatnite DrMax.sk zľavový kupón alebo pozrite DrMax výpredaj a ušetrite ešte viac! Najlepšie kupóny a zľavy nájdete nižšie.

100% overený obchod: 5 z 5 (6473 hodnotení) 100% | Do obchodu | Aktívne kupóny ⏬⏬

Aktívne zľavové kupóny


Podobné zľavové kupóny

Hej.skDrMax.skAXA-assistance.skPilulka.skBistro.skZOOT.skBevMarket.skeObuv.skFootShop.skZerex.sk

Získaj nové zľavy pre DrMax.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail

Ako uplatniť DrMax zľavový kód?

 • 1. Zobrazte kód kliknutím na ZOBRAZIŤ KÓD
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu
 • 3. Uplatnite si zľavu pri nákupe
  Vložte v nákupnom košíku do poľa pre kupón

DrMax zľavový kupón

Pre každý kupón na KuponyZdarma.sk platí, že je potrebné kliknúť na červené tlačidlo kupónu pre získanie zľavy a zároveň sa zobrazia konkrétne informácie pre uplatnenie uvedenej zľavy alebo inej výhody pre nákup v obchode. Postupujte podľa inštrukcií a získajte zľavu alebo inú výhodu k nákupu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne našich kupónov alebo ich uplatnenia, neváhajte nás kontaktovať.

Ako uplatniť kupón VÝPREDAJ?

Okrem zľavových kódov zobrazuje zľavové kupóny označené ako "Výpredaj", ktoré odkazujú na výhodné výpredajové zľavy k nákupu. Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Ako uplatniť kupón "AKCIA"?

Na stránkach zobrazujeme zľavové kupóny označené ako "Akcie", ktoré odkazujú na výhodné akciové ponuky alebo iné výhody k nákupu. Pre získanie tejto akciovej ponuky stačí kliknúť na červené tlačidlo "Využiť akciu" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Hodnotenie pre zľavové kupóny DrMax.sk

Hodnotenie zákazníkov pre naše kupóny DrMax.sk: 5 z 5 na základe 514 hodnotení 100%

Výhody nakupovania v obchode

Obchod DrMax.sk má vo svojej ponuke tisíce produktov často za tie najvýhodnejšie ceny. Veľkú časť svojej ponuky má skladom a tento tvoar tak obchod vie expedovať vo veľmi krátkom čase od objednania. Táto doba odoslania tovaru je častokrát veľmi malá a odoslanie je tak rýchle. DrMax.sk - logo

Obchod má vo svojej ponuke široký sortiment. Pri nákupe máte k dispozícii rôzne možnosti za zaplatenie svojho nákupu, ako je platba pri prevzatí tovaru pri doručení, bankový prevod, online platba kartou a ďalšie možnosti. Obchod DrMax.sk má vyborný zákaznícky servis, kde vám ochotne poriadia s výberom a kúpou rôzneho tovaru z ich ponuky. K dispozícii je telefonická a emailová podpora pre zákazníkov. Obchod komunikuje promtne a ponúka aj viaceré možnosti pre doručenie tovaru. Za spoľahlivosť obchodu hovoria aj jeho mnohé certifikáty a ocenenia, ktoré obchod získal.

Možnosti dopravy z DrMax.sk

 • Osobný odber nad 9,90€ - zadarmo
 • Osobný odber do 9,90€ - 1€
 • Kuriér UPS nad 9,90€ - zadarmo
 • Kuriér UPS do 9,90€ - 2,99€
 • Kuriér SP nad 9,90€ - zadarmo
 • Kuriér SP do 9,90€ - 3,50€
 • Kuriér UPS do ČR - 6,50€
 • Kuriér UPS do zahraničia - 15€

Platobné metódy na DrMax.sk

 • Platba na dobierku - 0,99€
 • CardPay - zadarmo
 • TatraPay - zadarmo
 • VÚB ePLATBY - zadarmo
 • Sporopay - zadarmo
 • Bankový prevod - zadarmo
 • Benefit Plus - zadarmo
 • VIAMO - zadarmo
Po tovar môžete prísť osobne alebo si ho nechať doručiť. Zaplatiť môžete pri prevzatí tovaru v hotovosti, rovnakú možnosť máte aj pri doručení k vám. Prípadne zaplaťte vopred platobnou kartnou on-line platbou alebo bezhotovstným prevodom na účet prdávajúceho.

Zľavový kupón DrMax

 • Na našej stránke sú len platné - funkčné zľavové kupóny DrMax.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o zľavový kód DrMax, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš DrMax zľavový kupón môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavové kupóny a zľavy DrMax.sk


DrMax zľavový kód

Jednotlivé zľavové kódy DrMax.sk nie je možné kombinovať. Platí, že na jeden nákup môžete uplaniť jeden zľavový kód DrMax.sk. Kombinovať môžete nákup so zľavovým kódom a nákup tovaru v akcii, výpredaji alebo s inou výhodou, ktorú máme na našičh stránkach ako kupón do obchodu. DrMax.sk zľava získaná použitím nášho zľavového kódu je na celý nákup na stránkach obchodu. Naša Dr Max zľava sa tak často vzťahuje aj na akciové a už inak zľavnené položky. Všetky zľavové kódy a kupóny DrMax, k dispozícii na našej stránke, sú na zľavy k nákupu. U nás získaná zľava so zľavovým kódom môže byť vo výške aj desiatok eur a to pri každom nákupe v obchode. Náš Dr Max zľavový kód je vždy 100% aktívny, platný a omažite funčkný. Každý náš kupón dr max je zdarma a môžete ho tak ihneď uplatniť pri svojom nákupe. Pravidelne poskytujeme Dr Max zľavový kupón k nákupu. Veríme, že aj vás rovnako ako nás, teší každá zľava, vďaka ktorej môžete ušetriť pri nákupe vo vašom obľúbenom obchode.

Kontaktuje obchod DrMax.sk

Prejdite na stránky DrMax.sk alebo ich rovno kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Zákaznícke oddelenie eshopu
Centrála

Office Košice (sídlo)

MIRAKL, a.s.
Moldavská cesta 8/A
040 11 Košice

IČO: 35 895 136
DIČ: 202 186 44 27
IČ DPH: SK71 20 00 01 95
Korešpondenčná adresa:

DOMOV ZDRAVIA, a.s.
Moldavská cesta 8/A
040 11 Košice

IČO: 46 275 495
DIČ: 20 23 31 20 38
IČ DPH: SK20 23 31 20 38

O obchode DrMax.sk

Internetový obchod DrMax.sk má za sebou dlhú históriu a tisíce spokojných zákazníkov. Už od začiatku sa venujú distribúcii a predaju produktov len od renomovaných a známych svetových výrobcov. Za roky svojho pôsobenia si obchod vyslúžil viacero prestížnych certifikátov a ocenení a za jeho dobré renomé svedčia aj tisícky spokojných zákazníkov. V portfóliu internetového obchodu DrMax.sk je široká ponuka sortimentu za výborné ceny s rýchlym dodaním. Teraz vďaka nám môžete nakupovať za ešte lepšie ceny, vďaka tomu, že máme zľavové kupóny pre DrMax.sk na zľavy k nákupu. Obchod neustále zdokonaľuje svoje služby, snaží sa tak byť stále jedničkou na našom trhu, čo mu sa aj darí a o čom svedčia mnohé prestížne ocenenia a cesrtifikáty. V nespolednom rade to potvrdzujú aj tisíce spokojných zákazníkov obchodu. Eshop DrMax.sk ponúka široké portfólio sortimentu, ten si môžete nechať doručiť kuriérom až k vašim dverám. Uplanite si dr max zľavový kupón a ušetrite pri každom nákupe v obchode. Náš dr max zľavový kód platí často na celý nákup, aj na už inak zľavnený alebo akciový sortiment.

Prevádzkovateľom obchodu DrMax.sk je spoločnosť MIRAKL, a.s. s adresou sídla Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice a DOMOV ZDRAVIA, a.s. s adresou sídla rovnako na Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice.

Zákaznícka spokojnosť

V obchode DrMax.sk záleží na každom so zákazníkov a na jeho spokojnosti s nákupom. K dospozícii je celý tím ľudí, pripravený vám poradiť a pomôcť. Internetový obchod DrMax.sk má k dispozícii zákaznícky servis.

DrMax.sk odberné miesta

Internetový obchod DrMax.sk ponúka možnosť pre osobný odber svojho nákupu zadarmo na vami zvolenej lekárni. Obchod má kamennú sieť stoviek prevádzok lekárni po celom Slovenskú. Za odber na odbernom mieste nezapltíte ani cent navyše pri nákupe nad 9,90 eur. Parkovanie je často dobre dostupné a bezproblémové.

DrMax zľavový kupón

 • Na našej stránke sú len platné - funkčné zľavové kupóny DrMax.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o DrMax zľavový kód, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš zľavový kupón DrMax môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavové kupóny a zľavy DrMax.sk


Podobné zľavové kupóny

Hej.skDrMax.skAXA-assistance.skPilulka.skBistro.skZOOT.skBevMarket.skeObuv.skFootShop.skZerex.sk

Exkluzívne ZĽAVY -20% !!

Vyskúšajte najlepšie donášky v Bratislave so zľavou -20%. Máme aj ďalšie zľavy -20% na donášku cez Bistro. Pozrite!


Objednať donášku so zľavou -20%

Zľavy -20% na Bistro.sk

Exkluzívna ZĽAVA -50% !!

Nech sa vyberiete kamkoľvek - platí aj pre cestovanie po Slovensku a na osobné veci. Len časovo limitovaná ponuka!


Poistiť sa s exkluzívnou zľavou -50%

Exkluzívna ZĽAVA -50% na AXA poistenie