Ako to funguje?

Ešte lacnejší nákup cez internet

Na stránkach KuponyZdarma.sk zhromažďujeme zľavové kupóny, kódy a zľavy k nákupu. Máme tisíce zliav do obľúbených a overených obchodov. Vďaka ochote internetových obchodov, za čom im ďakujeme, vám ich na týchto stránkach prezentujeme.

Tieto kupóny sú zväčša v podobe zľavových kódov na zľavy k nákupu. Čo je na nich tým najlepším je, že mnoho z nich platí na celý nákup, aj na už inak zľavnený tovar alebo sortiment v akcii. Prípadné obmedzenie je vždy uvedené na našej stránke pri zľave. Rovnako zobrazujeme rôzne špeciálne akcie a výpredaje v podobe našich kupónov.

3 kategórie pre kupóny

Ako už napovedá názov našej stránky KuponyZdarma.sk, všetky naše kupóny na zľavy sú zadarmo. Pre lepšiu prehľadnosť sme ich rozdelili do troch rôznych kategórii. Zobrazujeme len ihneď platné – aktívne kupóny na zľavy, ktoré si viete okamžite uplatniť pri nákupe. Ktorú z katégorii zliav alebo ktorý z kupónov si vyberiete je na vás, všetky sú vám ihneď k dispozícii a môžete s nimi okamžite ušetriť pri vašom nákupe.

  • Zľavové kódy – najčastejšie sa jedná o percentuálnu alebo peňažnú zľavu na celý nákup
  • Akcie – špeciálne akcie obchodov na doručenie alebo pre jednotlivú kategóriu ich sortimentu
  • Výpredaje – tieto ponuky sú často tie najobľúbenejšie, často odkazujeme na zľavy až do 90%

Zľavové kupóny - kategórie

Bez registrácie a obmedzení

Komu sa chce niekam registrovať alebo čokoľvek navyše vypĺňať? Presne takto sme sa zamýšľali, keď sme navrhovali a tvorili tieto stránky. Na našich stránkach sú všetky zľavové kupóny ihneď k dispozícii. Stačí si len vybrať zo stoviek zliav a môžete začať ihneď šetriť pri každom nákupe vo vašich obľúbených obchodoch. Všetko je prispôsobené pre čo najrýchlejší výber a získanie zľavy. Ak potrebujete poradiť s výberom, s uplatnením zľavy alebo je niečo ďalšie s čím vám môžeme poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť a ochotne pomôžeme.

Ako uplatniť zľavové kódy

Ak ste si vybrali kupón, ktorý je z kategórie zľavových kódov, kliknite na „Zobraziť kód“ a následne sa vám zobrazí zľavový kód. Tento zľavový kód si je potrebné skopírovať a následne uplatniť v obchode v nákupnom procese. Najčastejšie sa uplatňuje priamo do kólonky pre zadanie zľavového kódu / kupónu, kde je ho potrebné vložiť. Inokedy ho zase treba uplatniť vložením do poznámky pri nákupe v obchode. Ako je potrebné uplatniť daný zľavový kód je vždy uvedené aj na našich stránkach pri zobrazení okna so zľavovým kódom. Ak potrebujete poradiť s uplatnením zľavy, s čím vám môžeme poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť a ochotne pomôžeme.

Zľavové kódy - ako uplatniť

…a ako akcie a výpredaje?

Pri akciách a výpredajoch, ktoré zobrazujeme na našich stránkach v podobe zľavových kupónov, je postup ešte jednoduchší. Pri akciách stačí kliknúť na „Využiť akciu“ a pri výpredajoch na „Ukázať zľavy“. Následne budete presmerovaný na stránky obchodu, pri rôznych akciách môžete byť presmerovaný na stránky so špeciálnou akciou pre jej získanie. Uvedenú akciu obchodu tak máte ihneď k dispozícii. Pre výpredaje budete presmerovaný na stránky s výpredajovou ponukou obchodu. Jednotlivé zľavy tak máte okamžite k dispozícii aj vy.

Nezmeškajte žiadne zľavy!

Veľa z našich zliav je časovo obmedzených. Nezmeškajte ani jednu z výhodných ponúk. Viaceré nové zľavy nájdete aj na našom facebooku, kde okrem iného pravidelne uverejňujeme súťaže o rôzne ceny. Naše nové zľavy rozosielame aj e-mailom pre našich odberateľov. Odporúčame, prihláste sa nižšie do newsletteru, nech už neprídete o žiadnu zľavu k nákupu.

Pozrite naše nové zľavové kupóny na úvodnej stránke KuponyZdarma.sk alebo prejdite rovno na tie, vďaka ktorým šetríte pri nákupe najviac a najčastejšie ich vyhľadávate, sú to najobľúbenejšie TOP kupóny. Nakupujte s nami lacnejšie cez internet vo svojich obľúbených obchodoch!

Vaše KuponyZdarma.skZískaj nové zľavy ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail

VÝPREDAJ → AŽ -70% !!

Objavte vysoké zľavy v špeciálnej ponuke!


UKÁZAŤ ŠPECIÁLNU PONUKU >>>

-5€ NA CELÚ OBJEDNÁVKU !!

Stačí uplatniť náš kupón.


OBJAVTE KUPÓNY WOLT >>>

-5€ ZĽAVA NA WOLT