BENUlekáreň Kupóny ❤️(9x)→ ZĽAVA -40€ / -80% ✂️ 2024!

BenuLekaren.skOnline lekáreň BenuLekaren.sk, to je sortiment pre zdravie, krásu a prevenciu. Pozrite všetky aktuálne zľavové kupóny BenuLekaren.sk ako zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie, vďaka ktorým ihneď ušetríte pri nákupe. Každý náš kupón so zľavou či zľavový kód pre BenuLekaren.sk je ihneď platný.


BenuLekaren.sk100% overené: 100% 5 z 5 (2398x)

Platné kupóny a zľavové kódy

Neplatné kupóny a zľavové kódy

Získaj nové zľavy pre BenuLekaren.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Ako uplatniť ZĽAVOVÝ KÓD

Pre uplatnenie kupónu označený ako zľavový kód je nutné skopírovať si z našich stránok kód pre získanie zľavy. Zhrnuli sme uplatnenie zľavového kódu do 3 krokov:
 • 1. Zobrazte kliknutím na "Zobraziť kód"
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu
 • 3. Uplatnite si zľavu pri nákupe v obchode
  Vložíte či vpíšete kód do poľa pre kupón

Ako uplatniť VÝPREDAJ / AKCIA

Okrem zľavových kódov zobrazujeme kupóny označené ako výpredaj alebo akcia. Cez tieto kupóny odkazujeme na výhodné výpredajové zľavy, rôzne akcie a limitované akčné ponuky, aby ste neprišli o žiadnu výhodu pri nákupe.

Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" alebo "Využiť akciu". Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketXXXLutzDecathlonASKOWoltRukaHoreHop-SportFactCoolFootShopeTabletkaSofiaMyProteinDrMaxAndreaShopOkayFootShopPlaneoNotinoMobelixSconto4HomeSIKOKlarsteinMojNabytokAnswear

Dôvody, prečo nakupovať na BenuLekaren.sk

Benu lekáreň je internetová lekáreň poskytujúca lieky, výživové doplnky, kozmetiku, veterinárne produkty a mnoho ďalšieho. Lekáreň Benu má okrem internetovej lekárne aj niekoľko stoviek pobočiek po celej Európe. Sieť lekárni Benu je najväčšou lekárenskou sieťou v kontinentálnej Európe. V logu tejto lekárne nájdete mytologického vtáka, ktorý symbolizuje život, inovácie a energiu. Okrem širokého sortimentu produktov sú pre Benu lekárne príznačné aj komplexné poradenstvo a individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Zhrnuli sme hlavné výhody obchodu, jeho sortimentu a nakupovania v ňom. Každý obchod pred zaradením na naše stránky dôkladne preveríme a zobrazujeme najlepšie zľavy len vybraných overených obchodov. Obchod BenuLekaren.sk a jeho kupóny v podobe zliav, zľavových kódov, akcií a výpredajov sme na naše stránky zaradili aj pre tieto jeho výhody:

 • Široký sortiment liekov, výživových doplnkov, kozmetiky aj veterinárnych produktov
 • Pravidelné špeciálne akcie, zľavy, výpredaje a extra zľavové kódy k nákupu.
 • Spoľahlivý a overený predajca s dlhoročnou tradíciou.
 • Komplexné poradenstvo a individuálny prístup.
 • Doprava zdarma pri nákupe nad 30€.

Ešte nepoznáte BenuLekaren.sk?

benulekaren.sk

Obchod BenuLekaren.sk má širokú ponuku produktov ako súlieky, doplnky stravy, doplnky pre deti, kozmetika, či veterinárne liečivá a doplnky. Eshop je prehľadný, vždy obohatený o novinky, či zľavy. K jednoduchému nakupovaniu vás navedú kategórie. Nakúpiť môžete nie len pre seba, ale pre celú rodinu.

Pri nákupe online na stránke Benu lekáreň nájdete množstvo tovaru za tie najlepšie ceny a vďaka našim kupónom môžete ušetriť ešte viac! S nami nezmeškáte ani jednu výhodnú akciu, zľavu, výpredaj či extra zľavu v podobe zľavového kódu alebo inej špeciálnej ponuky.

Obľúbené sú mnohé kategórie sortimentu. My vyberáme tie, ktoré by ste rozhodne mali poznať aj vy.

 • Zdravie a lieky
 • Kozmetika a starostlivosť o telo
 • Matka a dieťa
 • Akcie
 • Zdravá výživa, čaje a bylinky
 • Výživové doplnky
 • Zdravotnícke pomôcky
 • Veterinárne produkty

Všetky produkty pre vaše zdravie a vitalitu na jednom mieste

Liečivá, výživové doplnky, zdravotnícke pomôckypre ženy, mužov aj deti. Obchod Benu lekáreň ponúka množstvo produktov, kde si môžete vybrať z rôznych kategórií podľa vášho zdravotného problému, alebo podľa toho, čo hľadáte. So zľavovým kupónom nakúpite pre celú rodinu lacnejšie. Vybrať si tiež môžete z bohatej ponuky veterinárneho sortimentu.

Hlavné kategórie sortimentu obchodu ponúkajú tisíce produktov.

Kategória Zdravie a lieky:

Kategória Kozmetika a starostlivosť o telo:

Kategória Matka a dieťa:

Kategória Výživové doplnky:

Kategória Zdravá výživa, čaje, bylinky:

Kategória Zdravotnícke pomôcky:

Kategória Veterinárne produkty:

Ako ušetriť s kupónmi na Benu lekáreň?

Pri každom nákupe viete ušetriť viac, vďaka našim zľavovým kupónom. Na tejto stránke máte k dispozícii prehľad najnovších kupónov v podobe zľavových kódov, rôznych limitovaných zliav, výpredajov či špeciálnych akcií. Prihláste sa aj na odber nášho newslettera a my vás upozorníme na rôzne sezónne akcie, či limitované zľavy. Ušetríte tak s nami pri nákupe ešte viac a to aj v ďalších obchodoch.

Zobrazujeme všetky aktuálne zľavové kupóny ako sú zľavové kódy, akcie a výpredaje. S každým kupónom na zľavu môžete v obchode Benu lekáreň ihneď ušetriť pri vašom online nákupe. Práve pre ešte lacnejšie nakupovanie cez internet sme tu my. Naše kupóny môžete uplatniť pri online nákupoch a ušetriť tak zakaždým ešte viac!

Ako uplatniť zľavový kód na BenuLekaren.sk

Pre uplatnenie kupónu označeného ako zľavový kód je nutné skopírovať si z našich stránok kód pre získanie zľavy. Zhrnuli sme uplatnenie zľavového kódu do 3 krokov:

 • 1. Zobrazte kliknutím na "Zobraziť kód".
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy.
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód.
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu.
 • 3. Uplatnite si zľavu pri nákupe v obchode.
  Vložíte či vpíšete kód do poľa pre kupón.

Aktuálne zľavy a kupóny na Benu lekáreň

Na našej stránke nájdete vždy všetky aktuálne akcie, najnovšie a najlepšie zľavy. Pre obchod BenuLekaren.sk nájdete všetky aktuálne akcie, zľavové kódy a ďalšie zľavy v podobe zľavových kupónov v tejto časti https://www.kuponyzdarma.sk/benulekaren-sk/. Kupóny sú pravidelne aktualizované, aby ste nezmeškali žiadnu výhodnú ponuku alebo akciu.

U nás nájdete aj zľavové kódy, ktoré sú často exkluzívne pre naše stránky a nenájdete ich ani len na stránkach eshopu. Sledujte nás, aby ste neprišli o žiadnu výhodu či extra zľavu. Kto s nami nakupuje pravidelne, určite to ocení. Často tieto kupóny zaraďujeme aj medzi naše najobľúbenejšie TOP kupóny.

Dobré vedieť o našich kupónoch

Kto by nechcel ušetriť pri nákupoch čo najviac. Presne preto sme tu my a s nami vám už neutečie žiadna výhodná ponuka, extra kupón so zľavou či akcia. Na našich stránkach nemáme ani len registrácie a všetky zľavy sú ihneď platné. Môžete s nimi okamžite ušetriť pri vašich online nákupoch.

 • Zobrazujeme vždy len okamžite platné a aktuálne zľavové kupóny k nákupu.
 • Platnosť pre naše zľavové kódy je zväčša na celý nákup, aj na už inak zľavnený tovar.
 • Ak ide o "zľavový kód", ten môžete uplatniť zväčša len jeden pri jednom nákupe.
 • Zľavy k nákupu zobrazujeme ako kupóny, aby vám neutiekla žiadna akcia či výhoda.
 • Každý náš kupón na zľavu môžete ihneď uplatniť pri nákupe v obchode.

S nami nezmeškáte ani jednu výhodnú akciu, zľavu, výpredaj či extra zľavu v podobe zľavového kódu alebo inej špeciálnej ponuky. Všetky kupóny so zľavami sú ihneď k dispozícii, na stránkach nemáme ani len registrácie. Pozrite na nové kupóny a tie najlepšie zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri každom nákupe cez internet. Ak nechcete prísť o žiadnu výhodnú akciu či zľavový kód, prihláste sa k odberu nášho newsletteru, kde emailom zasielame tie najlepšie zľavy, ktoré rozhodne nechcete zmeškať.

Ako uplatniť ZĽAVOVÝ KÓD

Pre uplatnenie kupónu označeného ako zľavový kód je nutné skopírovať si z našich stránok kód pre získanie zľavy. Zhrnuli sme uplatnenie zľavového kódu do 3 krokov:

 • 1. Zobrazte kliknutím na "Zobraziť kód".
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy.
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód.
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu.
 • 3. Uplatnite si zľavu pri nákupe v obchode.
  Vložíte či vpíšete kód do poľa pre kupón.

Ako uplatniť VÝPREDAJ / AKCIA

Okrem zľavových kódov zobrazujeme kupóny označené ako výpredaj alebo akcia. Cez tieto kupóny odkazujeme na výhodné výpredajové zľavy, rôzne akcie a limitované akčné ponuky, aby ste neprišli o žiadnu výhodu pri nákupe.

Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" alebo "Využiť akciu". Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Možnosti platby v eshope

Ponuka možností ako uhradiť zakúpený tovar na stránkach BenuLekaren.sk:

 • Na dobierku - platba pri prevzatí tovaru (pri dobierke kuriérom +2,40€).
 • Bankový prevod - platba vopred bezhotovostným prevodom, tovar obchod zašle po prijatí platby.
 • Platobnou alebo kreditnou kartou - obchod akceptuje karty Visa, MasterCard.
 • Platba v hotovosti na odbernom mieste - Ak si svoj tovar necháte doručiť na jednu z desiatok kamenných lekárni Benu.
 • Platba poukážkami Benefit Plus - Platba prostredníctvom zamestnaneckého benefit programu spoločnosti Benefit Management s.r.o. Možnosť uplatniť online body a tak zaplatiť za objednávku.

Možnosti dopravy z eshopu

Tovar z internetovej lekárne bude doručený podľa toho, či ho má priamo lekáreň na sklade alebo ho musí objednať u externého dodávateľa. Maximálna doba doručenia sa v priaznivých podmienkach pohybuje od 24+48 hodín. Využite možnosť dopravy zdarma pri objednávke nad 30€ a osobnom vyzdvihnutí v jednej z pobočiek lekárne. Objednávku vám privezie kuriérska spoločnosť SPS alebo GLS. Svoju zásielku môžete sledovať online.

Ponúka možností ako si nechať doručiť zakúpený tovar z BenuLekaren.sk:

 • Kuriér SPS
 • Kuriér GLS
 • Osobný odber v jednej z 90 lekárni

Ako vrátiť tovar z BenuLekaren.sk?

Produkt, ktorý vám nevyhovuje môžete vrátiť na jednej z kamenných pobočiek lekárne, alebo ho jasne vyznačiť a zaslať na adresu lekáreň BENU, Pribylinská 2/A, 831 04 Bratislava. Objednávku vraciate v pôvodnom obale, nepoužitú a nepoškodenú.

Ako reklamovať zakúpený tovar?

Reklamácia tovaru musí obsahovať popis závady, číslo objednávky, meno kupujúceho, spiatočnú adresu, telefónne číslo a e-mailovú adresu pre prípadný kontakt.

Reklamácia bude vybavená najneskôr do 30 dní od doručenia zásielky. Predajca bude kupujúceho o prijatí reklamácie a lehote riešenia informovať e-mailom.

Kontaktné údaje obchodu Benu lekáreň

Prejdite na stránku obchodu lekárne Benu alebo ich priamo kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Adresa prevádzkovateľa internetovej lekárne:

 • BENU SK 77, s.r.o.
 • Pribylinská 2/A
 • 831 04 Bratislava-Rača

Adresa centrály:

 • BENU Slovensko, a.s.
 • Pribylinská 2/A
 • 831 04 Bratislava

Spoločnosť je zapísaná na okresnom súde Bratislava I, Odd. Sro, Vl. č. 117614/B.

Skúsenosti a hodnotenie obchodu Benu lekáreň

Každý obchod pred zaradením na naše stránky dôkladne preveríme a zobrazujeme zľavy len vybraných obchodov. Pri obchode Benu lekáreň tomu nebolo inak. Pri eshope sa jedná o férový obchod s ponukou kvalitného sortimentu. Recenzie, hodnotenia a skúseností zákazníkov to len potvrdzujú. Obchodu preto dávame 100% čo sa týka dôveryhodnosti, kvality a komunikácie.

Ak hľadáte aj ďalšie obchody a ich zľavy pre výhodnejšie online nákupy, pozrite obľúbené aktuálne akcie a kupóny na našej úvodnej stránke. Stačí si vybrať zľavu či zľavový kód a ihneď s ním nakúpiť lacnejšie.

Získaj nové zľavy pre BenuLekaren.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketXXXLutzDecathlonASKOWoltRukaHoreHop-SportFactCoolFootShopeTabletkaSofiaMyProteinDrMaxAndreaShopOkayFootShopPlaneoNotinoMobelixSconto4HomeSIKOKlarsteinMojNabytokAnswear

VÝPREDAJ → AŽ -70% !!

Objavte vysoké zľavy v špeciálnej ponuke!


UKÁZAŤ ŠPECIÁLNU PONUKU >>>

-5€ NA CELÚ OBJEDNÁVKU !!

Stačí uplatniť náš kupón.


OBJAVTE KUPÓNY WOLT >>>

-5€ ZĽAVA NA WOLT