Pre médiá

Každá zmienka o našom projekte nás teší. Ak o nás chystáte článok alebo inú zmienku, tieto informácie by ste mali poznať skôr, ako sa nám ozvete. Vítame spolupráce aj ponuky inzercie.

Ešte nepoznáte KuponyZdarma.sk?

  • Naše kupóny sú zdarmaUž od začiatku je náš portál postavený na zľavových kupónoch na zľavy ako sú zľavové kódy, akcie a výpredaje. Kupóny sú zadarmo, všetko bez registrácie a zľavy je možné ihneď zobraziť a uplatniť pri nákupe.
  • Exkluzívne zľavy k nákupuZobrazujeme množstvo exkluzívnych zľavových kódov a zliav. Pravidelne nám ich poskytujú obchody MerkuryMarket.sk, Decathlon.sk, Notino.sk, DrMax.sk, AboutYou.sk, XXXLutz.sk, FootShop.sk, Zerex.sk, Okay.sk, ale aj ďalšie.

Hľadáme influencerov a blogerov

Ak sa vám naše stránky páčia a chceli by ste o nás povedať aj vášmu publiku, kontaktujte nás. Vieme pre vaše publikum zaslať ceny do súťaží ako tričká, mikiny, šálky a iné predmety.

Šetrime spolu už 6 rokov

Portál KuponyZdarma.sk publikoval svoje prvé kupóny 5. júna 2014. Za veľmi krátku dobu sa náš web stal popredným portálom, na ktorom združujeme zľavové kupóny na zľavy k online nákupom. Jedná sa o zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie.

Už od samotného vzniku projektu je koncept postavený na jednoduchom a rýchlom získaní zľavy bez registrácie či vloženia emailu. Naše kupóny na zľavy si je možné ihneď zobraziť a získať tak zvýhodnenú ponuku alebo nákup so zľavou úplne zadarmo a okamžite. Každá zľava na našom webe je ihneď platná a môžete s ňou okamžite nakúpiť.

Viac informácií

  • Ak naše zľavové kódy ešte nepoznáte, prečítajte si Ako to funguje?

Logá

KuponyZdarma.sk - logo, na modrom KuponyZdarma.sk - logo, na bielom KuponyZdarma.sk - logo, biele KuponyZdarma.sk - logo, čierne

Kontaktujte nás

Pre viac informácií nás kontaktujte, na e-emaily sa snažíme odpovedať vždy obratom.

  • E-mailom na martin(@)kuponyzdarma.sk
  • Telefonicky na +421 948 688 449 (9:00-17:00)


Získaj nové zľavy ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail

VÝPREDAJ → AŽ -70% !!

Objavte vysoké zľavy v špeciálnej ponuke!


UKÁZAŤ ŠPECIÁLNU PONUKU >>>

-5€ NA CELÚ OBJEDNÁVKU !!

Stačí uplatniť náš kupón.


OBJAVTE KUPÓNY WOLT >>>

-5€ ZĽAVA NA WOLT