BRASTY Kupóny ❤️(9x)→ ZĽAVA -40% KÓD / 90% ✂️ 2024!

BRASTY.skObchod Brasty.sk ponúka značkové parfémy, hodinky, kozmetiku a kabelky. Máme všetky najlepšie aktuálne zľavové kupóny Brasty.sk ako zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie na okamžité zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri nákupe. Každý náš kupón so zľavou či zľavový kód je ihneď platný.


BRASTY.sk100% overené: 100% 5 z 5 (2473x)

Platné kupóny a zľavové kódy

Neplatné kupóny a zľavové kódy

Získaj nové zľavy pre BRASTY.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Ako uplatniť ZĽAVOVÝ KÓD

Pre uplatnenie kupónu označený ako zľavový kód je nutné skopírovať si z našich stránok kód pre získanie zľavy. Zhrnuli sme uplatnenie zľavového kódu do 3 krokov:
 • 1. Zobrazte kliknutím na "Zobraziť kód"
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu
 • 3. Uplatnite si zľavu pri nákupe v obchode
  Vložíte či vpíšete kód do poľa pre kupón

Ako uplatniť VÝPREDAJ / AKCIA

Okrem zľavových kódov zobrazujeme kupóny označené ako výpredaj alebo akcia. Cez tieto kupóny odkazujeme na výhodné výpredajové zľavy, rôzne akcie a limitované akčné ponuky, aby ste neprišli o žiadnu výhodu pri nákupe.

Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" alebo "Využiť akciu". Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketXXXLutzDecathlonASKOWoltRukaHoreHop-SportFactCoolFootShopeTabletkaSofiaMyProteinDrMaxAndreaShopOkayFootShopPlaneoNotinoMobelixSconto4HomeSIKOKlarsteinMojNabytokAnswear

Ako uplatniť zľavový kód?

 • 1. Zobrazte kód kliknutím na ZOBRAZIŤ KÓD
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu
 • 3. Uplatnite si zľavu pri svojom nákupe
  Vložte v košíku do poľa pre kupón

Brasty kupón

Pre každý kupón na KuponyZdarma.sk platí, že je potrebné kliknúť na červené tlačidlo kupónu pre získanie zľavy a zároveň sa zobrazia konkrétne informácie pre uplatnenie uvedenej zľavy alebo inej výhody pre nákup v obchode. Postupujte podľa inštrukcií a získajte zľavu alebo inú výhodu k nákupu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne našich kupónov alebo ich uplatnenia, neváhajte nás kontaktovať.

Ako uplatniť kupón VÝPREDAJ?

Okrem zľavových kódov zobrazuje zľavové kupóny označené ako "Výpredaj", ktoré odkazujú na výhodné výpredajové zľavy k nákupu. Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Ako uplatniť kupón "AKCIA"?

Na stránkach zobrazujeme zľavové kupóny označené ako "Akcie", ktoré odkazujú na výhodné akciové ponuky alebo iné výhody k nákupu. Pre získanie tejto akciovej ponuky stačí kliknúť na červené tlačidlo "Využiť akciu" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Hodnotenie pre kupóny Brasty.sk

Hodnotenie zákazníkov pre naše kupóny Brasty.sk: 5 z 5 na základe 1 275 hodnotení 100%

Výhody nakupovania v obchode

Obchod Brasty.sk má vo svojej ponuke tisíce produktov často za tie najvýhodnejšie ceny. Ponúka originálne značkové parfémy, kozmetiku, hodinky a kabelky. Veľkú časť svojej ponuky má skladom a tento tvoar tak obchod vie expedovať vo veľmi krátkom čase od objednania. Táto doba odoslania tovaru je častokrát veľmi malá a odoslanie je tak rýchle. Brasty.sk - logo

Obchod má vo svojej ponuke široký sortiment. Pri nákupe máte k dispozícii rôzne možnosti za zaplatenie svojho nákupu, ako je platba pri prevzatí tovaru pri doručení, bankový prevod, online platba kartou a ďalšie možnosti. Obchod Brasty.sk má vyborný zákaznícky servis, kde vám ochotne poriadia s výberom a kúpou rôzneho tovaru z ich ponuky. K dispozícii je telefonická a emailová podpora pre zákazníkov. Obchod komunikuje promtne a ponúka aj viaceré možnosti pre doručenie tovaru. Za spoľahlivosť obchodu hovoria aj jeho mnohé certifikáty a ocenenia, ktoré obchod získal. Pri nákupe použite náš brasty kupón a ušetrite aj desiatky eur.

Prečo nakupovať na Brasty.sk?

 • Obchod ponúka len originálny tovar a to za tie najlepšie ceny na trhu
 • Ku každej objednávke je darček navyše ako malé prekvapenie pre zákazníka
 • Rýchle a lacné doručenie z vlastných skladov až k vašim dverám
 • Len originálny a značkový tovar, ktoré je priamo od overených dodávateľov

Možnosti dopravy z Brasty.sk

 • DHL (dobierka) do 79,99€ - 5€
 • DHL (dobierka) 80€ - 99,99€ - 1€
 • DHL (dobierka) nad 100€ - zadarmo
 • DHL (bankový prevod) do 79,99€ - 4€
 • DHL (bankový prevod) nad 80€ - zadarmo
 • Zásilkovna (dobierka) do 49,99€ - 2,9€
 • Zásilkovna (dobierka) od 50€ do 99,99€ - 0,6€
 • Zásilkovna (dobierka) nad 100€ - zadarmo
 • Zásilkovna (bankový prevod) do 49,99€ - 2,3€
 • Zásilkovna (bankový prevod) od 50€ - zadarmo

Po tovar môžete prísť osobne alebo si ho nechať doručiť. Zaplatiť môžete pri prevzatí tovaru v hotovosti, rovnakú možnosť máte aj pri doručení k vám. Prípadne zaplaťte vopred platobnou kartnou on-line platbou alebo bezhotovstným prevodom na účet prdávajúceho.

Platobné metódy na Brasty.sk

Obchod ponúka možnosť objednania tovaru na dobierku - za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Jedná sa o najrozšírenejší a najobľúbenejší spôsob objednania tovaru cez internet. Okrem tejto možnosti môžete zaplatiť za tovar vopred bankovým bezhotovostným prevodom na účet obchodu.

Kupón Brasty

 • Na našej stránke sú len platné - funkčné zľavové kupóny Brasty.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o zľavový kód Brasty.sk, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš zľavový Brasty kupón môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavové kupóny a zľavy Brasty.sk

Brasty zľavový kupón

Jednotlivé zľavové kódy Brasty.sk nie je možné kombinovať. Platí, že na jeden nákup môžete uplaniť jeden zľavový kód Brasty.sk. Kombinovať môžete nákup so zľavovým kódom a nákup tovaru v akcii, výpredaji alebo s inou výhodou, ktorú máme na našičh stránkach ako kupón do obchodu. Brasty.sk zľava získaná použitím nášho zľavového kódu je na celý nákup na stránkach obchodu. Naša zľava Brasty.sk sa tak často vzťahuje aj na akciové a už inak zľavnené položky. Obchod ponúka len originálny a značkový sortiment, ktorý odoberá len priamo od výrobcov alebo od overených dodávateľov. Vďaka tomu vie ručiť za kvalitu a originalitu tovaru, ten následne predáva za tie najlepšie ceny na trhu. Nákup doručuje rýchle a lacno.

Všetky zľavové kódy a kupóny Brasty.sk, k dispozícii na našej stránke, sú na zľavy k nákupu. U nás získaná zľava so zľavovým kódom môže byť vo výške aj desiatok eur a to pri každom nákupe v obchode. Naše zľavové kódy Brasty.sk sú všetky vždy 100% aktívne, platné, funčkné, zdarma a môžete ich tak ihneď uplatniť pri svojom nákupe. Pravidelne poskytujeme zľavový kupón Brasty.sk k nákupu. Veríme, že aj vás rovnako ako nás, teší každá zľava, vďaka ktorej môžete ušetriť pri nákupe vo vašom obľúbenom obchode. Nezabúdajte na náš brasty kupón k nákupu a ušetrite pri každom nákupe v obchode.

Kontaktuje obchod Brasty.sk

Prejdite na stránky Brasty.sk alebo ich rovno kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Zákaznícke oddelenie eshopu

 • Telefónna linka: +421 220 909 833 (PO-PI: 9:00-17:00)
 • E-mailový kontakt: info@brasty.sk

Prevádzkovateľ obchodu

BRASTY GROUP S.R.O.
Lípová 511/15
Praha 2, 120 00
Česká republika

IČO: 24276821
DIČ: 4020431602
IČ DPH: SK4020431602

Adresa pre zasielanie reklamácií a odstúpenia do zmluvy:

CENTRÁLA OLOMOUC
Velkomoravská 479/19
779 00 - Olomouc
Česká republika

Bankové spojenie IBAN: SK9509000000005055283370, banka: Slovenská sporiteľňa

O obchode Brasty.sk

Internetový obchod Brasty.sk má za sebou dlhú históriu a tisíce spokojných zákazníkov. Obchod Brasty má vo svojej ponuke parfémy, kozmetiku, hodinky a kabelky od značkových a renomovaných výrobcov. Tieto produkty ponúkajú za tie najlepšie ceny na trhu, ku každej objednávke pribalia aj malé prekvapenie ako darček a všetko doručia rýchlo a lacno. Už od začiatku sa venujú distribúcii a predaju produktov len od renomovaných a známych svetových výrobcov. Brasty.sk - logoZa roky svojho pôsobenia si obchod vyslúžil viacero prestížnych certifikátov a ocenení a za jeho dobré renomé svedčia aj tisícky spokojných zákazníkov. V portfóliu internetového obchodu Brasty.sk je široká ponuka sortimentu za výborné ceny s rýchlym dodaním. Teraz vďaka nám môžete nakupovať za ešte lepšie ceny, vďaka tomu, že máme zľavové kupóny pre Brasty.sk na zľavy k nákupu. Obchod neustále zdokonaľuje svoje služby, snaží sa tak byť stále jedničkou na našom trhu, čo mu sa aj darí a o čom svedčia mnohé prestížne ocenenia a cesrtifikáty. V nespolednom rade to potvrdzujú aj tisíce spokojných zákazníkov obchodu. Eshop Brasty.sk ponúka široké portfólio sortimentu, ten si môžete nechať doručiť kuriérom až k vašim dverám. Zľava v podobe kupón brasty z našej stránke šetrí aj desiatky eur pri každom nákupe.

Zákaznícka spokojnosť

V obchode Brasty.sk záleží na každom so zákazníkov a na jeho spokojnosti s nákupom. K dospozícii je celý tím ľudí, pripravený vám poradiť a pomôcť. Internetový obchod Brasty.sk má k dispozícii zákaznícky servis.

Brasty.sk odberné miesta

Internetový obchod Brasty.sk ponúka možnosť pre osobný odber svojho nákupu zadarmo na vami zvolenej prevádzke. Obchod má na výber pobočku na adrese Oravická 615, 028 01 Trstená alebo Rusovská cesta 50, 851 01 Bratislava – Petržalka (Petržalka City). Za odber na odbernom mieste nezaplatíte ani cent navyše. Parkovanie je dostupné a bezproblémové.

Brasty kupón

 • Na našej stránke sú len platné - funkčné zľavové kupóny Brasty.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o zľavový kód Brasty.sk, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš zľavový kupón Brasty môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavové kupóny a zľavy Brasty.sk

Získaj nové zľavy pre BRASTY.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketXXXLutzDecathlonASKOWoltRukaHoreHop-SportFactCoolFootShopeTabletkaSofiaMyProteinDrMaxAndreaShopOkayFootShopPlaneoNotinoMobelixSconto4HomeSIKOKlarsteinMojNabytokAnswear

VÝPREDAJ → AŽ -70% !!

Objavte vysoké zľavy v špeciálnej ponuke!


UKÁZAŤ ŠPECIÁLNU PONUKU >>>

-5€ NA CELÚ OBJEDNÁVKU !!

Stačí uplatniť náš kupón.


OBJAVTE KUPÓNY WOLT >>>

-5€ ZĽAVA NA WOLT