RUKAHORE Kupóny ❤️ (18x) → ZĽAVA -7€ / -80% ✂️ 2022!

RukaHore.skShop.RukaHore.sk, to je exkluzívny eshop s ponukou originálnych cd a merchandise. Máme všetky najlepšie aktuálne zľavové kupóny RukaHore.sk ako zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie na okamžité zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri nákupe. Každý náš kupón so zľavou či zľavový kód je ihneď platný.


RukaHore.sk100% overené: 100% 5 z 5 (3276x)

Platné kupóny a zľavové kódy

Neplatné kupóny a zľavové kódy

Získaj nové zľavy pre RukaHore.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Ako uplatniť ZĽAVOVÝ KÓD

Pre uplatnenie kupónu označený ako zľavový kód je nutné skopírovať si z našich stránok kód pre získanie zľavy. Zhrnuli sme uplatnenie zľavového kódu do 3 krokov:
 • 1. Zobrazte kliknutím na "Zobraziť kód"
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu
 • 3. Uplatnite si zľavu pri nákupe v obchode
  Vložíte či vpíšete kód do poľa pre kupón

Ako uplatniť VÝPREDAJ / AKCIA

Okrem zľavových kódov zobrazujeme kupóny označené ako výpredaj alebo akcia. Cez tieto kupóny odkazujeme na výhodné výpredajové zľavy, rôzne akcie a limitované akčné ponuky, aby ste neprišli o žiadnu výhodu pri nákupe.

Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" alebo "Využiť akciu". Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop

Dôvody, prečo nakupovať na RukaHore.sk

RukaHore je popredným slovenským predajcom hudobného merchu a CDčiek obľúbených interpretov. Eshop pôsobí na slovenskom trhu niekoľko rokov, za ktoré sa dostal na popredné priečky predajcov v hudobnom odvetví. Eshop je podrobne rozpracovaný podľa hudobného žánru, podľa typu produktu a podľa interpretov. Okrem samotného eshopu fungujú pod stránkou RukaHore.sk aj portály RukaHore News, kde nájdete všetky najnovšie zaujímavosti zo sveta hudby a zo života interpretov, ďalej RukaHore TV, kde sa dostanete na youtube kanál RukaHore, kde nájdete kopec skvelej hudby a videí a RukaHore texty, kde nájdete texty ku širokému množstvu pesničiek.

Zhrnuli sme hlavné výhody obchodu, jeho sortimentu a nakupovania v ňom. Každý obchod pred zaradením na naše stránky dôkladne preveríme a zobrazujeme najlepšie zľavy len vybraných overených obchodov. Obchod RukaHore.sk a jeho kupóny v podobe zliav, zľavových kódov, akcií a výpredajov sme na naše stránky zaradili aj pre tieto jeho výhody.

 • Popredný predajca CDčiek a merchu od obľúbených interpretov
 • Pravidelné špeciálne zľavové kódy na široké množstvo sortimentu
 • Pri väčšom nákupe je vždy samozrejmosťou doprava zdarma
 • V jednom eshope si viete zakúpiť naraz CD a merch vášho obľúbeného interpreta
 • Okrem eshopu portál ponúka aj správy zo sveta hudby, texty všetkých známych pesničiek a youtube kanál nabitý najpočúvanejšími pesničkami

Ešte nepoznáte RukaHore.sk?

RukaHore.sk

Obchod RukaHore.sk má vo svojej ponuke množstvo produktov. V tomto eshope nájdete na jednom mieste všetko od vášho obľúbeného interpreta. V eshope je veľmi prehľadne rozdelený tovar do kategórií podľa typu produktu, typu interpreta a hudobného žánru.

Pri nákupe online na stránkach RukaHore.sk nájdete množstvo tovaru za tie najlepšie ceny a vďaka našim kupónom môžete ušetriť ešte viac! S nami nezmeškáte ani jednu výhodnú akciu, zľavu, výpredaj či extra zľavu v podobe zľavového kódu alebo inej špeciálnej ponuky pre všetkých, čo nakupujú s nami.

Bohatý sortiment hudobného merchu a hudby

V ponuke je široké množstvo hudobného merchu od obľúbených interpretov v podobe mikín, tričiek, čiapiek, ponožiek, nažehľovačiek, papúč, legín, pančúch, magnetiek, odznakov, tašiek, batohov a iných módnych doplnkov. Samozrejme okrem merchu sa eshop predovšetkým zameriava na hudbu a CD od obľúbených slovenských, českých a zahraničných interpretov. Nájdete tu CD nosiče od širokého spektra interpretov zo žánru pop, rock, hip-hop, metal, rap, jazz,r&b, soul, pop rock, heavy metal, folk, house, country, punk a mnoho ďalších.

Ponuka obchodu RukaHore.sk

Obchod RukaHore ponúka online na svojich stránkach eshopu široký sortiment tovaru z najrôznejších kategórií. Na stránkach nájdete množstvo hudobných produktov, ktoré sú rozdelené do prehľadných kategórii.

 • Produkty podľa žánru
 • Produkty podľa interpreta
 • Obľúbené produkty
 • Produkty podľa typu produktu
 • Produkty podľa tagu
 • Interpreti podľa žánru

Ako ušetriť pomocou kupónu?

Už aj pri prvom nákupe viete ušetriť viac, ak ste informovaný o každom kupóne. Na tejto stránke máte vždy aktuálne akcie, zľavové kupóny, rôzne limitované či špeciálne zľavy. Prihláste sa aj na odber nášho newslettera a my vás upozorníme na sezónne akcie, kde so zľavovým kódom môžete získať zľavu až 80% z nákupu. Eshop RukaHore.sk ponúka tiež dopravu zdarma nad určitú sumu, nezabudnite si to skontrolovať a ušetriť tak ešte viac.

Na našej stránke nájdete vždy všetky aktuálne akcie, najnovšie a najlepšie zľavy. Pre obchod RukaHore.sk nájdete všetky aktuálne akcie, zľavové kódy a ďalšie zľavy v podobe zľavových kupónov na https://www.kuponyzdarma.sk/rukahore-sk/. Pravidelne aktualizujeme naše kupóny, aby ste nezmeškali žiadnu výhodnú ponuku a akciu. U nás nájdete aj zľavové kódy, ktoré sú často exkluzívne len u nás a nenájdete ich ani len na stránkach eshopu. Sledujte nás, aby ste neprišli o žiadnu výhodu či extra zľavu.

Dobré vedieť o našich kupónoch

Kto by nechcel ušetriť pri nákupoch čo najviac. Presne preto sme tu my a s nami vám už netečie žiadna výhodná ponuka či akcia. Na webe nemáme ani len registrácie a všetky zľavy sú ihneď platné.

 • Zobrazujeme vždy len okamžite platné a aktuálne zľavové kupóny k nákupu.
 • Platnosť pre naše zľavové kódy je zväčša na celý nákup, platia aj na už inak zľavnený tovar.
 • Ak ide o "zľavový kód", ten môžete uplatniť zväčša len jeden pri jednom nákupe.
 • Zľavy k nákupu zobrazujeme ako kupóny, aby vám neutiekla žiadna akcia či výhoda.
 • Každý náš kupón na zľavu môžete ihneď uplatniť pri nákupe v obchode.

S nami nezmeškáte ani jednu výhodnú akciu, zľavu, výpredaj či extra zľavu v podobe zľavového kódu alebo inej špeciálnej ponuky. Všetky kupóny so zľavami sú ihneď k dispozícii, na stránkach nemáme ani len registrácie. Pozrite na nové kupóny a tie najlepšie zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri každom nákupe cez internet. Ak nechcete prísť o žiadnu výhodnú akciu či zľavový kód, prihláste sa k odberu nášho newsletteru, kde emailom zasielame tie najlepšie zľavy, ktoré rozhodne nechcete zmeškať.

Ako uplatniť ZĽAVOVÝ KÓD

Pre uplatnenie kupónu označeného ako zľavový kód je nutné skopírovať si z našich stránok kód pre získanie zľavy. Zhrnuli sme uplatnenie zľavového kódu do 3 krokov:

 • 1. Zobrazte kliknutím na "Zobraziť kód".
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy.
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód.
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu.
 • 3. Uplatnite si zľavu pri nákupe v obchode.
  Vložíte či vpíšete kód do poľa pre kupón.

Ako uplatniť VÝPREDAJ / AKCIA

Okrem zľavových kódov zobrazujeme kupóny označené ako výpredaj alebo akcia. Cez tieto kupóny odkazujeme na výhodné výpredajové zľavy, rôzne akcie a limitované akčné ponuky, aby ste neprišli o žiadnu výhodu pri nákupe.

Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" alebo "Využiť akciu". Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Možnosti platby v eshope

Ponuka možností ako uhradiť zakúpený tovar online:

 • Na dobierku - platba pri prevzatí tovaru. Spoplatnené navyše sumou 0,60€.
 • Online platba - okamžitá platba kreditnou alebo debetnou kartou.
 • Platba prevodom - platba prostredníctvom vášho bankového účtu. Tovar bude odoslaný až po prijatí platby.

Možnosti dopravy z eshopu

Ponuka možností ako vám bude tovar doručený na vami zadanú adresu:

 • Zásielkovňa - tovar vám bude doručený na vami vybranú pobočku Zásielkovne, kde si ju môžete pohodlne vyzdvihnúť kedykoľvek počas príslušnej pracovnej doby.
 • Najlepší kuriér - tovar vám bude doručovaný prostredníctvom kuriérskej služby. Táto možnosť dopravy je spoplatnená poplatkom 3,99€.
 • Slovenská pošta - tovar vám bude doručovaný prostredníctvom Slovenskej pošty. Táto možnosť doručenia je spoplatnená sumou 2,99€.
 • Pri nákupe nad určitú sumu získate automaticky dopravu zdarma, nech si zvolíte ktorýkoľvek spôsob dopravy.

Ako vrátiť tovar zakúpený v eshope RukaHore?

Produkt ktorý vám nevyhovuje môžete vrátiť v lehote 14 dní odo dňa doručenia, ktorá je daná zo zákona. Nepoškodený tovar musí byť zabalený v originálnom balení. Pre uplatnenie práva na odstúpenie od zmluvy je potrebné vyplniť písomne formulár, ktorý nájdete na https://www.rukahore.sk/. Po odoslaní formulára vás v najbližšej možnej dobe bude kontaktovať reklamačné centrum. Pre vrátenie tovaru je potrebné sa preukázať kópiou faktúry.

Ako reklamovať tovar z obchodu RukaHore?

Pre uplatnenie reklamácie je potrebné vyplniť údaje o produkte, ktorý chcete reklamovať. Dôležité sú údaje ako číslo tovaru, kedy bol tovar kupovaný, ako bol doručený a dôvod reklamácie. Tiež je potrebné uviesť kontaktné údaje na vás. To všetko je potrebné vyplniť priamo na stránke obchodu. Po odoslaní formulára obdržíte potvrdenie a následne budete kontaktovaný pracovníkom reklamačného oddelenia. Ten vás informuje o začatí a priebehu reklamácie.

Skúsenosti s obchodom RukaHore

Každý obchod pred zaradením na naše stránky dôkladne preveríme a zobrazujeme najlepšie zľavy len vybraných overených obchodov. Pri obchode RukaHore.sk tomu nebolo inak. Pri eshope sa jedná o férový obchod s ponukou kvalitného sortimentu. Recenzie, hodnotenia a skúseností zákazníkov to len potvrdzujú. Obchodu preto dávame 100% čo sa týka sortimentu a komunikácie. Jeho stránky sú prehľadné a systém objednania tovaru je veľmi jednoduchý.

Ak hľadáte aj ďalšie obchody a ich zľavy pre výhodnejšie online nákupy, pozrite obľúbené aktuálne akcie a kupóny na našej úvodnej stránke. Stačí si vybrať zľavu či zľavový kód a ihneď s ním nakúpiť lacnejšie.

Kontaktujte obchod RukaHore.sk

Prejdite na stránku obchodu RukaHore.sk alebo ich priamo kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Údaje predávajúceho:

 • Merch s.r.o.
 • P.O.BOX 208
 • 903 01 Senec
 • IČO: 47 608 803
 • DIČ: 2023966846
 • IČ DPH: SK2023966846

Prevádzkovateľ obchodu:

 • Merch s.r.o.
 • P.O.BOX 208
 • 903 01 Senec
 • Slovenská republika
 • Oddiel: Sro
 • Vložka číslo: 95409/B

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, Oddiel Sro, Vložka č. 95409/B

Získaj nové zľavy pre RukaHore.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop
Prehliadaním webu vyjadruje súhlas s Cookies. Môžete odmietnuť v časti Cookies settings. View more
Cookies settings
Ok
Ochrana súkromia a cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Adresa našej webovej stránky je: https://www.kuponyzdarma.sk.

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Komentáre

Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu.

Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Kontaktné formuláre

Súbory cookies

Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok.

Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača.

Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené.

Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

Analytika

Zbierame údaje potrebné pre analytiku.

S kým zdieľame vaše údaje

Údaje zdieľame s partermi, kde nakupujeme reklamu, jedná sa o služby Google a Facebook.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu.

Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.

Kontaktné informácie

Môžete sa na náš obrátiť emailom na martin(zavináč)kuponyzdarma.sk.

Ako chránime vaše údaje

Všetky poskytnuté údaje sú zabezpečené.

Aké máme procesy pri úniku dát

Dodržiavame všetky procesy ako nám prikazujú platné zákony a legislatíva.

Platné k 31.12.2021. V prípade potreby sa na nás môžete obrátiť emailom na martin(zavináč)kuponyzdarma.sk.

Save settings
Cookies settings

SKUTOČNÝ VÝPREDAJ !!

Objavte zľavy v eshope Planeo. Iba online!


UKÁZAŤ ŠPECIÁLNU PONUKU >>>

ŠTEDRÁ ZIMNÁ PONUKA !!

Pripravte sa na zimu ako sa patrí!


UKÁZAŤ V ESHOPE >>>