BevMarket.sk zľavové kupóny a kódy

BevMarket.skEshop BevMarket.sk predáva značkový alkohol Garancia top kvality a expresného doručenia. Pozrite všetky aktuálne zľavové kupóny BevMarket.sk ako zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie na okamžité zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri nákupe. Každý náš kupón so zľavou či zľavový kód pre BevMarket.sk je ihneď platný.


BevMarket.sk100% overené: 100% 5 z 5 (586x)

Platné kupóny a zľavové kódyPodobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop

Dôvody, prečo nakupovať na BEVMARKET

Bevmarket sa s vášňou venuje predaju kvalitného alkoholu, nápojov a kávy. Za spolupráci s profesionálnymi barmanmi spoznávaju a ponúkaju nápoje z celého sveta. S eshopom spoznate originálne značky ako sú Diplomatico, Zacapa, Santos Dumont, Jameson, Don Papa a ďalšie. Ak plánujete veľkú oslavu, svadbu, či výročie, alebo radi degustujete kvalitný alkohol neváhajte osloviť Bevmarket.sk

Zhrnuli sme hlavné výhody obchodu, jeho sortimentu a nakupovania v ňom. Každý obchod pred zaradením na naše stránky dôkladne preveríme a zobrazujeme najlepšie zľavy len vybraných overených obchodov. Obchod bevmarket.sk a jeho kupóny v podobe zliav, zľavových kódov, akcií a výpredajov sme na naše stránky zaradili aj pre tieto jeho výhody.

 • Široká škála produktov svetovej triedy
 • Jedny z najlepších cien na trhu
 • Okolo 1000 rôznych produktov skladom
 • Doručenie do 48 hodín
 • Možnosť vrátenia neotvorených fliaš (14 dní)

Ešte nepoznáte Bevmarket.sk?

bevmarket.sk

Obchod bevmarket.sk má širokú škálu alkoholu svetových značiek. Ak chcete nakúpiť za cenovo priaznivé ceny, určite si prezrite eshop bevmarket.sk.

Pri nákupe online na stránke bevmarket.sk nájdete množstvo tovaru za tie najlepšie ceny a vďaka našim kupónom môžete ušetriť ešte viac! S nami nezmeškáte ani jednu výhodnú akciu, zľavu, výpredaj či extra zľavu v podobe zľavového kódu alebo inej špeciálnej ponuky pre všetkých, čo nakupujú s nami.

Obrovské množstvo produktov

Sortiment svetových značiek ako sú Diplomatico, Zacapa, Santos Dumont, Jameson, Don Papa, a ďalšie. Rôzne chute z rôznych krajin si jednoducho vyberiete v kategóriach toho najkvalitnejšieho alkoholu.

 • Rum - Biely, Tmavý, Korenený
 • Whisky- Škótska, Írska ..
 • Koňak - VS, VSOP, XO
 • Vodka - Čistá, Ochutená
 • GIN - London dry, New western ...
 • Víno- Biele, Ružové, Vermouth
 • Káva a čaj
 • Ostatné - Brandy, Likér, Pivo

Ako ušetriť pomocou kupónu?

Pri každom nákupe viete ušetriť viac, ak ste informovaný o každom zľavovom kupóne. Na tejto stránke máte vždy najnovšie akcie, zľavové kupóny, rôzne limitované či špeciálne akcie. Prihláste sa aj na odber nášho newslettera a my vás upozorníme na sezónne akcie, kde zľavovým kódom ušetríte ešte viac. Eshop bevmarket.sk ponúka naviac dopravu zadarmo

Na našej stránke nájdete vždy všetky aktuálne akcie, najnovšie a najlepšie zľavy. Pre obchod bevmarket.sk nájdete všetky aktuálne akcie, zľavové kódy a ďalšie zľavy v podobe zľavových kupónov na https://www.kuponyzdarma.sk/bevmarket.sk/.Kupóny sú pravidelne aktualizované, aby ste nezmeškali žiadnu výhodnú ponuku a akciu. U nás nájdete aj zľavové kódy, ktoré sú často exkluzívne len u nás a nenájdete ich ani len na stránkach eshopu. Sledujte nás, aby ste neprišli o žiadnu výhodu či extra zľavu.

Dobré vedieť o našich kupónoch

Kto by nechcel ušetriť pri nákupoch čo najviac. Presne preto sme tu my a s nami vám už neutečie žiadna výhodná ponuka či akcia. Na webe nemáme ani len registrácie a všetky zľavy sú ihneď platné.

 • Zobrazujeme vždy len okamžite platné a aktuálne zľavové kupóny k nákupu
 • Platnosť pre naše zľavové kódy je zväčša na celý nákup, platia aj na už inak zľavnený tovar
 • Ak ide o "zľavový kód", ten môžete uplatniť zväčša len jeden pri jednom nákupe
 • Zľavy k nákupu zobrazujeme ako kupóny, aby vám neutiekla žiadna akcia či výhoda
 • Každý náš kupón na zľavu môžete ihneď uplatniť pri nákupe v obchode

S nami nezmeškáte ani jednu výhodnú akciu, zľavu, výpredaj či extra zľavu v podobe zľavového kódu alebo inej špeciálnej ponuky pre všetkých, čo nakupujú na KuponyZdarma. Všetky kupóny so zľavami sú ihneď k dispozícii, na stránkach nemáme ani len registrácie. Schválne pozrite na nové kupóny a tie najlepšie zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri každom nákupe cez internet. Ak nechcete prísť o žiadnu výhodnú akciu či zľavový kód, prihláste sa k odberu newsletteru, kde mailom zasielam tie najlepšie zľavy, ktoré rozhodne nechcete zmeškať.

Ako uplatniť ZĽAVOVÝ KÓD

Pre uplatnenie kupónu označený ako zľavový kód je nutné skopírovať si z našich stránok kód pre získanie zľavy. Zhrnuli sme uplatnenie zľavového kódu do 3 krokov:

 • 1. Zobrazte kliknutím na "Zobraziť kód"
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu
 • 3. Uplatnite si zľavu pri nákupe v obchode
  Vložíte či vpíšete kód do poľa pre kupón

Ako uplatniť VÝPREDAJ / AKCIA

Okrem zľavových kódov zobrazujeme kupóny označené ako výpredaj alebo akcia. Cez tieto kupóny odkazujeme na výhodné výpredajové zľavy, rôzne akcie a limitované akčné ponuky, aby ste neprišli o žiadnu výhodu pri nákupe. Môže sa jednať aj o darček navyše či dopravu zdarma.

Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" alebo "Využiť akciu". Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Zobrazujeme všetky aktuálne zľavové kupóny ako sú zľavové kódy, akcie a výpredaje. S každým kupónom na zľavu môžete v obchode bevmarket.sk ihneď ušetriť pri vašom online nákupe. Práve pre ešte lacnejšie nakupovanie cez internet sme tu my. Naše kupóny môžete uplatniť pri online nákupoch.

Možnosti platby v eshope

Ponúka možností ako uhradiť zakúpený tovar online:

 • Platobná karta - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club
 • Bankový prevod – cez internet banking okamžite po zadaní objednávky
 • Bankový prevod – príkaz na úhradu
 • Dobierka

Možnosti dopravy z eshopu

Možnosť si prevziať tovar priamo na predajni. Alebo vám bude objednávka zaslaná kurierskou spoločnosťou SPS, do 48h od potvrdenia objednávky. Tovar je možné dopraviť aj do Českej Republiky, Maďarska, Rakúska podľa cenníka na eshope.

Ako vrátiť tovar zakúpený v Bevmarket.sk?

Zo zákona je dané, že zákaznik má právo na odstúpenie od zmluvy do 14 dní bez udania dôvodu vrátenia. Nepoškodeny, nepoužívany tovar v originálnom obale môžete vrátiť. Spôsob vrátenia tovarú a peňazí je na dohode medzi predávajúcim a zákaznikom.Pri vráteni nezabudnite vyplniť potrebný formulár , ktorý je priamo na eshope.

Skúsenosti s obchodom bevmarket.

Každý obchod pred zaradením na naše stránky dôkladne preveríme a zobrazujeme najlepšie zľavy len vybraných overených obchodov. Pri obchode bevmarket tomu nebolo inak. Pri eshope sa jedná o férový obchod s ponukou kvalitného sortimentu. Recenzie, hodnotenia a skúseností zákazníkov to len potvrdzujú. Obchodu preto dávame 100% čo sa týka sortiment a komunikácie.

Ak hľadáte aj ďalšie obchody a ich zľavy pre výhodnejšie online nákupy, pozrite obľúbené aktuálne akcie a kupóny na našej úvodnej stránke. Stačí si vybrať zľavu či zľavový kód a ihneď s ním nakúpiť lacnejšie.

Ako reklamovať tovar zakúpeny v eshope?

Reklamácie alebo sťažnosti možno zasielať na adresu sídla predávajúceho alebo aj na jeho e-mailovú adresu reklamacie@bevmarket.sk .

Kontaktujte obchod Bevmarket.sk

Prejdite na stránku obchodu bevmarket.sk alebo ich priamo kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Obchod má ochotných operátorov, ktorý sú pre vás k dispozícií pomôcť vám, poradiť, či vyriešiť prípadný problém. Kontaktovať ich môžete niekoľkými spôsobmi. Neváhajte sa na nich obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Volať môžete bezplatne zo všetkých slovenských sietí.

Údaje predávajúceho:

 • CREATIVE TRADE s.r.o
 • Alexandra Matušku 13
 • 08001 Prešov

Prevádzkovateľ obchodu:

 • CREATIVE TRADE s.r.o
 • Alexandra Matušku 13
 • 08001 Prešov

Tento nápojový portál www.bevmarket.sk je primárne určený užívateľom starším ako 18 rokov.

Získaj nové zľavy pre BevMarket.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop