BONPRIX Kupóny ❤️(87x) → ZĽAVA -25% / -80% ✂️ 2022!

BONPRIX.skEshop BonPrix ponúka módu a módne doplnky pre ženy, mužov a deti. Pozrite všetky aktuálne zľavové kupóny BonPrix.sk ako zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie na okamžité zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri nákupe. Každý náš kupón so zľavou či zľavový kód pre BonPrix.sk je ihneď platný.


BONPRIX.sk100% overené: 100% 5 z 5 (2375x)

Platné kupóny a zľavové kódy

Neplatné kupóny a zľavové kódy

Získaj nové zľavy pre BONPRIX.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Ako uplatniť ZĽAVOVÝ KÓD

Pre uplatnenie kupónu označený ako zľavový kód je nutné skopírovať si z našich stránok kód pre získanie zľavy. Zhrnuli sme uplatnenie zľavového kódu do 3 krokov:
 • 1. Zobrazte kliknutím na "Zobraziť kód"
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu
 • 3. Uplatnite si zľavu pri nákupe v obchode
  Vložíte či vpíšete kód do poľa pre kupón

Ako uplatniť VÝPREDAJ / AKCIA

Okrem zľavových kódov zobrazujeme kupóny označené ako výpredaj alebo akcia. Cez tieto kupóny odkazujeme na výhodné výpredajové zľavy, rôzne akcie a limitované akčné ponuky, aby ste neprišli o žiadnu výhodu pri nákupe.

Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" alebo "Využiť akciu". Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop

Ako uplatniť BonPrix zľavový kód?

 • 1. Zobrazte kód kliknutím na ZOBRAZIŤ KÓD
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu
 • 3. Uplatnite si zľavu pri svojom nákupe
  Vložte v košíku do poľa pre kupón

Zľavový kupón BonPrix

Pre každý kupón na KuponyZdarma.sk platí, že je potrebné kliknúť na červené tlačidlo kupónu pre získanie zľavy a zároveň sa zobrazia konkrétne informácie pre uplatnenie uvedenej zľavy alebo inej výhody pre nákup v obchode. Postupujte podľa inštrukcií a získajte zľavu alebo inú výhodu k nákupu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne našich kupónov alebo ich uplatnenia, neváhajte nás kontaktovať.

Ako uplatniť kupón VÝPREDAJ?

Okrem zľavových kódov zobrazuje zľavové kupóny označené ako "Výpredaj", ktoré odkazujú na výhodné výpredajové zľavy k nákupu. Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Ako uplatniť kupón "AKCIA"?

Na stránkach zobrazujeme zľavové kupóny označené ako "Akcie", ktoré odkazujú na výhodné akciové ponuky alebo iné výhody k nákupu. Pre získanie tejto akciovej ponuky stačí kliknúť na červené tlačidlo "Využiť akciu" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Hodnotenie pre kupóny BonPrix.sk

Hodnotenie zákazníkov pre naše kupóny BonPrix.sk: 5 z 5 na základe 615 hodnotení 100%

Výhody nakupovania v obchode

Obchod BonPrix.sk má vo svojej ponuke tisíce produktov často za tie najvýhodnejšie ceny. Veľkú časť svojej ponuky má skladom a tento tvoar tak obchod vie expedovať vo veľmi krátkom čase od objednania. Táto doba odoslania tovaru je častokrát veľmi malá a odoslanie je tak rýchle. BonPrix.sk - logo

Obchod má vo svojej ponuke široký sortiment a hrdo sa prezentuje ako medzinárodná odevná spoločnosť. Svoj predaj maju takmer po celom svete v desiatkach krajín. Pri nákupe máte k dispozícii rôzne možnosti za zaplatenie svojho nákupu, ako je platba pri prevzatí tovaru pri doručení, bankový prevod, online platba kartou a ďalšie možnosti. Obchod BonPrix.sk má vyborný zákaznícky servis, kde vám ochotne poriadia s výberom a kúpou rôzneho tovaru z ich ponuky. K dispozícii je telefonická a emailová podpora pre zákazníkov. Obchod komunikuje promtne a ponúka aj viaceré možnosti pre doručenie tovaru. Za spoľahlivosť obchodu hovoria aj jeho mnohé certifikáty a ocenenia, ktoré obchod získal. Pri nákupe použite náš bonprix kupón a ušetrite aj desiatky eur. Obchod ponúka tovar z celého sveta určený pre ženy, mužov, ale ponúka aj sortiment pre deti.

Možnosti dopravy z BonPrix.sk

 • Pri platbe na dobierku 3,99 €
 • Pri platbe kartou 2,99 €

Všetky transakcie a platby sú bezpečné so SSL spojením.

Platobné metódy na BonPrix.sk

 • Platba kartou MasterCard, VISA
 • Platba na dobierku pri prevzatí
 • Balíkomat 24/7 InTime
 • Slovenská pošta

Zaplatiť môžete pri prevzatí tovaru v hotovosti - pri doručení k vám. Prípadne zaplaťte vopred platobnou kartnou on-line bezhotovstne.

Platobné metódy na BonPrix.sk

Obchod ponúka možnosť objednania tovaru na dobierku - za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Jedná sa o najrozšírenejší a najobľúbenejší spôsob objednania tovaru cez internet. Okrem tejto možnosti môžete zaplatiť za tovar online platbou kartou.

BonPrix kupón

 • Na našej stránke sú len platné - funkčné zľavové kupóny BonPrix.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o zľavový kód BonPrix, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš zľavový kupón BonPrix môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavové kupóny BonPrix.sk

BonPrix zľava

Jednotlivé zľavové kódy BonPrix.sk nie je možné kombinovať. Platí, že na jeden nákup môžete uplaniť jeden zľavový kód BonPrix.sk. Kombinovať môžete nákup so zľavovým kódom a nákup tovaru v akcii, výpredaji alebo s inou výhodou, ktorú máme na našičh stránkach ako kupón do obchodu. BonPrix.sk zľava získaná použitím nášho zľavového kódu je na celý nákup na stránkach obchodu. Naša zľava BonPrix.sk sa tak často vzťahuje aj na akciové a už inak zľavnené položky. Všetky zľavové kódy a kupóny BonPrix.sk, k dispozícii na našej stránke, sú na zľavy k nákupu. Obchod Bonprix sa hrdo prezentuje ako medzinárodná odevná spoločnosť, ako inak, keď obchod ponúka svoje produkty zákazníkom po celom svete.

U nás získaná zľava so zľavovým kódom môže byť vo výške aj desiatok eur a to pri každom nákupe v obchode. Naše zľavové kódy BonPrix.sk sú všetky vždy 100% aktívne, platné, funčkné, zdarma a môžete ich tak ihneď uplatniť pri svojom nákupe. Pravidelne poskytujeme zľavový kupón BonPrix.sk k nákupu. Aj keď v obchode najviac nakupujú práve ženy, na svoje si prídu aj muži a v obchode je sortiment aj pre deti. Veríme, že aj vás rovnako ako nás, teší každá zľava, vďaka ktorej môžete ušetriť pri nákupe vo vašom obľúbenom obchode. Nezabúdajte na náš bonprix kupón k nákupu a ušetrite pri každom nákupe v obchode.

Kontaktuje obchod BonPrix.sk

Prejdite na stránky BonPrix.sk alebo ich rovno kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Zákaznícke oddelenie eshopu

 • Telefónna linka: 02 32 39 39 39 (PO-PI: 7.00 - 20.00, SO: 8.00 - 19.00)
 • E-mailový kontakt: posta@bonprix.sk

Prevádzkovateľ obchodu

bonprix Sp. z o.o.
ul. Lodowa 101
93-232 Łódź
Poľsko
Adresa obchodu pre Slovensko:
Bonprix
bonprix P.O.Box 3
011 23 ŽILINA 2

Bonprix je medzinárodná spoločnosť. Tá je súčasťou koncernu OTTO Group so sídlom v Hamburgu. Výrobky, ktoré obchod ponúka, sú dovážané z celého sveta, pričom čoraz viac sa jedná o sortiment vyrábaný v Poľsku.

O obchode BonPrix.sk

Internetový obchod BonPrix.sk má za sebou dlhú históriu a tisíce spokojných zákazníkov. Bonprix je medzinárodná odevná spoločnosť. Obchod je súčasťou koncernu OTTO Group so sídlom v Hamburgu. Už od začiatku sa venujú distribúcii a predaju produktov len od renomovaných a známych svetových výrobcov. BonPrix.sk - logoPôsobnosť obchodu je v množstve krajín po celom svete. Za roky svojho pôsobenia si obchod vyslúžil viacero prestížnych certifikátov a ocenení a za jeho dobré renomé svedčia aj tisícky spokojných zákazníkov. Nakupovanie v obchode je bezpečné, vžd ymáte možnosť vrátenia alebo výmeny tovaru, to vám obchod garantuje pre každý nákup. V portfóliu internetového obchodu BonPrix.sk je široká ponuka sortimentu za výborné ceny s rýchlym dodaním. Teraz vďaka nám môžete nakupovať za ešte lepšie ceny, vďaka tomu, že máme zľavové kupóny pre BonPrix.sk na zľavy k nákupu. Obchod neustále zdokonaľuje svoje služby, snaží sa tak byť stále jedničkou na našom trhu, čo mu sa aj darí a o čom svedčia mnohé prestížne ocenenia a cesrtifikáty. V nespolednom rade to potvrdzujú aj tisíce spokojných zákazníkov obchodu. Eshop BonPrix.sk ponúka široké portfólio sortimentu, ten si môžete nechať doručiť kuriérom až k vašim dverám. Zľava v podobe kupón BonPrix z našej stránke šetrí aj desiatky eur pri každom nákupe. Zákazníkmi bonprix sú predovšetkým ženy, avšak svoje si tam nájdu aj muži a obchod ponúka aj sortiment pre deti. Jednotlivý sortiment, ktorý obchod ponúka, sa vyrába a dováža z celého sveta, no v poslednej dobe je pomerne veľká časť práve z Poľska.

Zákaznícka spokojnosť

V obchode BonPrix.sk záleží na každom so zákazníkov a na jeho spokojnosti s nákupom. K dospozícii je celý tím ľudí, pripravený vám poradiť a pomôcť. Internetový obchod BonPrix.sk má k dispozícii zákaznícky servis.

Zľavový kupón BonPrix

 • Na našej stránke sú len funkčné - ihneď platné kupóny BonPrix.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o BonPrix zľavový kód, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš zľavový kupón BonPrix môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavové kupóny BonPrix.sk

Získaj nové zľavy pre BONPRIX.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop
Prehliadaním webu vyjadruje súhlas s Cookies. Môžete odmietnuť v časti Cookies settings. View more
Cookies settings
Ok
Ochrana súkromia a cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Adresa našej webovej stránky je: https://www.kuponyzdarma.sk.

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Komentáre

Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu.

Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Kontaktné formuláre

Súbory cookies

Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok.

Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača.

Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené.

Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

Analytika

Zbierame údaje potrebné pre analytiku.

S kým zdieľame vaše údaje

Údaje zdieľame s partermi, kde nakupujeme reklamu, jedná sa o služby Google a Facebook.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu.

Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.

Kontaktné informácie

Môžete sa na náš obrátiť emailom na martin(zavináč)kuponyzdarma.sk.

Ako chránime vaše údaje

Všetky poskytnuté údaje sú zabezpečené.

Aké máme procesy pri úniku dát

Dodržiavame všetky procesy ako nám prikazujú platné zákony a legislatíva.

Platné k 31.12.2021. V prípade potreby sa na nás môžete obrátiť emailom na martin(zavináč)kuponyzdarma.sk.

Save settings
Cookies settings

SKUTOČNÝ VÝPREDAJ !!

Objavte zľavy v eshope Planeo. Iba online!


UKÁZAŤ ŠPECIÁLNU PONUKU >>>

ŠTEDRÁ ZIMNÁ PONUKA !!

Pripravte sa na zimu ako sa patrí!


UKÁZAŤ V ESHOPE >>>