inSPORTline.sk zľavové kupóny a kódy

inSPORTline.skObchod inSPORTline.sk je najväčší predajca fitness zariadení a vybavenia na Slovensku. Pozrite platné zľavové kupóny inSPORTline.sk ako zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie k nákupu v obchode. Každý náš inSPORTline zľavový kupón a zľavový kód je ihneď platný. Ušetrite s kupónmi pri každom nákupe.


inSPORTline.sk100% overené: 100% 5 z 5 (475x)

Platné kupóny a zľavové kódyPodobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop

Ako uplatniť zľavový kód?

  Ako uplatniť zľavový kód na inSPORTline.sk

 • 1. Zobrazte zľavový kód kliknutím na ZOBRAZIŤ KÓD
  Zobrazí sa zľavový kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte zľavový kód a prejdite do obchodu
  Zľavu si uplatňujete v poslednom kroku objednávky
 • 3. Uplatnite si zľavový kód pri svojom nákupe
  Vložte v nákupnom košíku do poľa pre zľavový kód

Ako uplatniť kupón VÝPREDAJ?

Okrem zľavových kódov zobrazuje zľavové kupóny označené ako "Výpredaj", ktoré odkazujú na výhodné výpredajové zľavy k nákupu. Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Ako uplatniť kupón AKCIA?

Na stránkach zobrazujeme zľavové kupóny označené ako "Akcie", ktoré odkazujú na výhodné akciové ponuky alebo iné výhody k nákupu. Pre získanie tejto akciovej ponuky stačí kliknúť na červené tlačidlo "Využiť akciu" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Hodnotenie pre kupóny inSPORTline.sk

Hodnotenie pre naše kupóny inSPORTline.sk: 5 z 5 na základe 1 218 hodnotení 100%

Zľavový kupón inSPORTline

Pre každý kupón na KuponyZdarma.sk platí, že je potrebné kliknúť na červené tlačidlo kupónu pre získanie zľavy a zároveň sa zobrazia konkrétne informácie pre uplatnenie uvedenej zľavy alebo inej výhody pre nákup v obchode. Postupujte podľa inštrukcií a získajte zľavu alebo inú výhodu k nákupu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne našich kupónov alebo ich uplatnenia, neváhajte nás kontaktovať.

Výhody nakupovania na inSPORTline.sk

Obchod inSPORTline nie je len predajcom. Predávajúci je zároveň aj výrobcom produktov značky inSPORTline. Tieto produkty tak má stále vo svojich skladoch a vie ich dodať veľmi rýchlo, už na druhý deň od objednania. Zárukou kvality je aj fakt, že na vybrané fitness produkty ponúka inSPORTline nadštandardnú záruku 5 rokov. Záruka je zväčša na produkty s cenou nad 145,10 eur a vzťahuje sa na celý produkt, aj na jeho jednotlivé časti ako sú rám a ďalšie.

 • Pri nákupe nad 80 eur máte rýchlu a komfortnú dopravu kuriérom GEIS zadarmo
 • Možnosť osobného prevzatia zadarmo na predajniach v Bratislave, Košiciach a Trenčíne
 • Predĺžená záruka 5 rokov na vybrané fitness produkty s cenou nad 145,10 eur
 • Kvalita ich výrobkov je overená tisíckami používateľov nielen u nás, ale aj vo svete
 • Montáž a nastavenie na mieste zadarmo na vybrané produkty v cene nad 726,90 eur
 • Čím väčšia objednávka, o to väčšiu vernostnú zľavu získate a to aj pri prvej objednávke
 • Výmena do 30 dní úplne zadarmo, obchod zadarmo pošle na výmenu správnu veľkosť
 • Obchod inSPORTline.sk ponúka možnosť výhodného nákupu na splátky cez Quatro

Možnosti dopravy

 • Osobné prevzatie zadarmo
 • Doprava kuriérom GEIS - 4€
 • Pomoc s výnosom - 10€
 • Montáž - od 32€

Platobné metódy

 • Platobná karta / platba on-line
 • Hotovosť na predajni / na dobierku
 • Bezhotovostne prevodom na účet
 • Kúpa sprostredkovaná na splátky

Po tovar môžete prísť osobne a to na jednu z predajní v Bratislave, Košiciach alebo v Trenčíne. Odporúčame všetky objednávky v obchode inSPORTline.sk realizovať cez internet, len tak môžete pri kúpe využiť naše zľavové kódy inSPORTline.sk k nákupu.

Ocenenia a certifikáty obchodu

inSPORTline.sk - ocenenia a certifikáty Internetový obchod inSPORTline.sk a spoločnosť sú držiteľom viacerých prestížnych ceritifikátov a ocenení, či už radov obchodných ocenení, ale aj ocenení od zákazníkov. Obchod inSPORTline.sk získal cenu zákazníkov Overené zákazníkmi a Pricemania - Overený obchod. V roku 2014 bol obchod finalistom na Shoproku 2014 - Šport a fitness. Ďalej je obchod držiteľom ceny Garancia kvality a je držiteľom certifikátu SAEC - Bezpečný nákup.

Zľavové kupóny inSPORTline.sk

 • Na našej stránke sú len platné - funkčné zľavové kupóny inSPORTline.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o zľavový kód inSPORTline.sk, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš zľavový kupón inSPORTline môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavové kupóny a zľavy inSPORTline.sk

Zľavový kupón inSPORTline

Platí pravidlo, že na jeden nákup môžete uplaniť jeden zľavový kód inSPORTline, respektíve inSPORTline zľavový kupón. Jednotlivé zľavové kupóny inSPORTline.sk nie je vzájomne možné kombinovať. Zľava získaná použitím nášho zľavového kódu je na celý nákup na stránkach obchodu, inSPORTline.sk - náhľad obchoduzväčša aj na už inak zlacnený tovar a sortiment v akcii alebo vo výpredaji. Naša zľava inSPORTline.sk sa vzťahuje aj na akciové a už zľavnené položky, ktoré majú zníženú cenu. Naše zľavové kódy a kupóny inSPORTline.sk sú na zľavy k nákupu uskutočnené cez internetový obchod. U nás získaná zľava inSPORTline.sk so zľavovým kódom môže byť vo výške aj desiatok eur a to pri každom nákupe cez eshop predávajúceho. Každý náš zľavové kupón inSPORTline je vždy 100% aktívny - platný, plne funčkný a zdarma. Pravidelne poskytujeme zľavový kód inSPORTline.sk s platnosťou na celý nákup v obchode bez ohľadu na výšku nákupu. Veríme, že aj vás rovnako ako nás, teší každá zľava, vďaka ktorej môžete ušetriť pri nákupe vo svojom obľúbenom obchode.

Kontaktuje obchod inSPORTline.sk

Prejdite na stránky inSPORTline.sk alebo ich rovno kontaktujte telefonicky alebo emailom. Obchod má na telefóne pracovníkov, ktorí sú pripravení pre vás, tak ich neváhajte kontaktovať. V obchode ochotne poriadia a pomôžu.

O obchode inSPORTline.sk

Spoločnosť inSPORTline je významným slovenským výrobcom a dovozcom fitness zariadení, ale aj ďalšieho športového tovaru, produktov pre voľný čas a v neposlednom rade motocyklových doplnkov. inSPORTline.sk - logoSpoločnosť vznikla v Trenčíne v roku 2001. Práve v Trenčíne spoločnosť sústredila svoje sklady a kancelárie spoločnosti sa nachádzajú v Trenčíne a má tam aj jednu zo svojich 3 predajní. Ďalšie 2 má v mestách Bratislava a Košice. Spoločnosť má v portfóliu vlastné značky inSPORTline, Worker a W-tec. Pod nimi vyrába a dováža produkty z Rakúska, Českej Republiky, Talianska, Číny a ďalších krajín Európy a Ázie. Obchod ponúka široký škálu produktov a tak má v ponuke sortiment pre šport, fitness a voľný čas - rotopédy, bežecké pásy, posiľňovacie stroje, elipticaly, vibromasážne stroje, kolieskové a zimné korčule, skateboardy, bicykle, kolobežky, potreby pre billiard, futbal, tenis, volejbal, basketbal a veľa ďalšieho.

inSPORTline zľavový kupón

Každý náš kupón je okamžite platný - zľavu si môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v obchode. Ak sa jedná o zľavový kupón inSPORTline v podobe zľavového kódu, ten zväčša môžete uplatniť maximálne jeden na jeden nákup v obchode. Naše kupóny môžete uplatniť pri každom nákupe v obchode.

Zľavové kupóny inSPORTline.sk

 • Na našej stránke sú len platné - funkčné zľavové kupóny inSPORTline.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o zľavový kód inSPORTline.sk, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš inSPORTline zľavový kupón môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavové kupóny a zľavy inSPORTline.sk

Získaj nové zľavy pre inSPORTline.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop