OKAY Kupóny ❤️ (94x) → ZĽAVA -70€ KÓD / -80% ✂️ 2022!

OKAY.skObchod Okay.sk ponúka elektrospotrebiče a dizajnový nábytok za skvelé ceny. Máme všetky najlepšie aktuálne zľavové kupóny Okay.sk ako zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie na okamžité zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri nákupe. Každý náš kupón so zľavou či zľavový kód je ihneď platný.


OKAY.sk100% overené: 100% 5 z 5 (2473x)

Platné kupóny a zľavové kódy

Neplatné kupóny a zľavové kódy

Získaj nové zľavy pre OKAY.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Ako uplatniť ZĽAVOVÝ KÓD

Pre uplatnenie kupónu označený ako zľavový kód je nutné skopírovať si z našich stránok kód pre získanie zľavy. Zhrnuli sme uplatnenie zľavového kódu do 3 krokov:
 • 1. Zobrazte kliknutím na "Zobraziť kód"
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu
 • 3. Uplatnite si zľavu pri nákupe v obchode
  Vložíte či vpíšete kód do poľa pre kupón

Ako uplatniť VÝPREDAJ / AKCIA

Okrem zľavových kódov zobrazujeme kupóny označené ako výpredaj alebo akcia. Cez tieto kupóny odkazujeme na výhodné výpredajové zľavy, rôzne akcie a limitované akčné ponuky, aby ste neprišli o žiadnu výhodu pri nákupe.

Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" alebo "Využiť akciu". Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop

Ako uplatniť zľavový kód Okay?

 • 1. Zobrazte kód kliknutím na ZOBRAZIŤ KÓD
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete v obchode
 • 3. Uplatnite si zľavu pri svojom nákupe
  Vložte v nákupnom košíku do poľa pre kupón

Okay zľavový kupón

Pre každý kupón na KuponyZdarma.sk platí, že je potrebné kliknúť na červené tlačidlo kupónu pre získanie zľavy a zároveň sa zobrazia konkrétne informácie pre uplatnenie uvedenej zľavy alebo inej výhody pre nákup v obchode. Postupujte podľa inštrukcií a získajte zľavu alebo inú výhodu k nákupu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne našich kupónov alebo ich uplatnenia, neváhajte nás kontaktovať.

Ako na kupón "VÝPREDAJ"?

Okrem zľavových kódov zobrazuje zľavové kupóny označené ako "Výpredaj", ktoré odkazujú na výhodné výpredajové zľavy k nákupu. Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Ako uplatniť kupón "AKCIA"?

Na stránkach zobrazujeme zľavové kupóny označené ako "Akcie", ktoré odkazujú na výhodné akciové ponuky alebo iné výhody k nákupu. Pre získanie tejto akciovej ponuky stačí kliknúť na červené tlačidlo "Využiť akciu" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Hodnotenie pre zľavové kupóny Okay.sk

Hodnotenie zákazníkov pre naše kupóny Okay.sk: 5 z 5 na základe 1 562 hodnotení 100%

Výhody nakupovania na Okay.sk

Obchod Okay.sk má vo svojej ponuke tisíce produktov často za tie najvýhodnejšie ceny. Veľkú časť svojej ponuky má skladom a tento tvoar tak obchod vie expedovať vo veľmi krátkom čase od objednania. Táto doba odoslania tovaru je častokrát veľmi malá a odoslanie je tak rýchle. Okay.sk - logo

Obchod má vo svojej ponuke široký sortiment. Pri nákupe máte k dispozícii rôzne možnosti za zaplatenie svojho nákupu, ako je platba pri prevzatí tovaru pri doručení, bankový prevod, online platba kartou a ďalšie možnosti. Obchod Okay.sk má vyborný zákaznícky servis, kde vám ochotne poriadia s výberom a kúpou rôzneho tovaru z ich ponuky. K dispozícii je telefonická a emailová podpora pre zákazníkov. Obchod komunikuje promtne a ponúka aj viaceré možnosti pre doručenie tovaru. Za spoľahlivosť obchodu hovoria aj jeho mnohé certifikáty a ocenenia, ktoré obchod získal.

Cenník dopravy pre elektro

 • Drobné elektro kuriérom GEIS - 4,40€
 • Veľké elektro (paletová preprava) kuriérom GEIS - 24,20€

Cenník dopravy pre nábytok

 • Hodnota do 200€ kuriérom GEIS - 20€
 • Hodnota do 400€ kuriérom GEIS - 30€
 • Hodnota do 800€ kuriérom GEIS - 45€
 • Hodnota do 1500€ kuriérom GEIS - 70€
 • Hodnota nad 1500€ kuriérom GEIS - 90€

Dodanie tovaru je zväčša do 1 - 2 pracovných dní, pre nábytok je to 1 až 10 týždňov.

Cenník pre osobný odber elektra

 • Objednávka do 9,99 € - 1,99€
 • Drobné elektro (do 50 kg) - 0,99€
 • Veľké elektro (nad 50 kg) - 0,99€

Cenník pre osobný odber nábytku

 • Hodnota do 200€ kuriérom GEIS - 10€
 • Hodnota do 400€ kuriérom GEIS - 15€
 • Hodnota do 800€ kuriérom GEIS - 22,50€
 • Hodnota do 1500€ kuriérom GEIS - 35€
 • Hodnota nad 1500€ kuriérom GEIS - 45€

K osobnému odberu ponúka obchod zľavu 1,50€ na nákup doplnkov. Možnosť osobného odberu je za 2 až 4 pracovné dni. Pri osobnom odbere získate 1,50€ zľavový kupón. Uplatniť zľavu 1,50€ je možné len na predajni pri nákupe nad 5€, a to v okamžiku vyzdvihnutia tovaru.

Cenník pre platbu

 • Na predajni - bez poplatku - v hotovosti, kartou alebo na splátky
 • Na bobierku - 2€ - v hotovosti pri samotnom prevzatí tovaru
 • Bankovým prevodom - bez poplatku
 • Nákup na splátky - sami si určíte typ úveru, dĺžku a výšku splácania

Po tovar môžete prísť osobne alebo si ho nechať doručiť. Zaplatiť môžete pri prevzatí tovaru v hotovosti, rovnakú možnosť máte aj pri doručení k vám. Prípadne zaplaťte vopred platobnou kartnou on-line platbou alebo bezhotovstným prevodom na účet prdávajúceho.

Zľavové kupóny Okay.sk

 • Na našej stránke sú len platné zľavové kupóny Okay.sk na zľavy
 • Zľava získaná našim zľavovým kupónom je určená na každý nákup v obchode
 • Každý náš zľavový kód Okay.sk môžete okamžite uplatniť pri nákupe
 • Naša zľava Okay.sk je vždy v podobe zľavového kupónu k nákupu
 • Platnosť pre naše zľavové kupóny je často na celý nákup, aj na akciový tovar
 • Náš Okay zľavový kupón môžete ihneď uplatniť v obchode

Zľavové kupóny a zľavy Okay.sk

Okay zľavový kupón

Jednotlivé zľavové kupóny Okay.sk nie je zväčša možné kombinovať, to platí hlavne na kupóny v podobe zľavových kódov. Platí, že na jeden nákup môžete uplaniť jeden zľavový kód Okay. Kombinovať však často môžete práve nákup so zľavovým kódom a nákup tovaru v akcii, výpredaji alebo s inou výhodou, ktorú máme na našičh stránkach ako zľavový kupón Okay do obchodu. Okay zľava získaná použitím nášho zľavového kódu je na celý nákup na stránkach obchodu. Naša zľava Okay.sk sa tak často vzťahuje aj na akciové a už inak zľavnené položky. Všetky zľavové kódy a kupóny Okay.sk, k dispozícii na našej stránke, sú na zľavy k nákupu. U nás získaná zľava so zľavovým kódom môže byť vo výške aj desiatok eur a to pri každom nákupe v obchode. Naše zľavové kupóny Okay.sk sú všetky vždy 100% aktívne, platné, funčkné, zdarma a môžete ich tak ihneď uplatniť pri svojom nákupe. Pravidelne poskytujeme zľavový kupón Okay.sk k nákupu. Veríme, že aj vás rovnako ako nás, teší každá zľava, vďaka ktorej môžete ušetriť pri nákupe vo vašom obľúbenom obchode.

Kontaktuje obchod Okay.sk

Prejdite na stránky Okay.sk alebo ich rovno kontaktujte telefonicky alebo emailom cet formulár na ich stránke.

Zákaznícke oddelenie eshopu

 • Zákaznícka infolinka: 0850 444 002 (počas pracovných dní každý deň od 8:00 do 17:00 hod.)

Kontakt obchodu

OKAY Slovakia, spol. s r.o.
Krajná 86
821 04 Bratislava

tel.: +421 240 251 511
fax: +421 240 251 512

Spoločnosť OKAY Slovakia, spol. s r.o. je sídlom na adrese Krajná 86, 821 04 Bratislava.

Prevádzkovateľ E-SHOPu

OKAY s.r.o.
Kšírova 676/259
619 00 Brno

Česká republika

IČO: 60719257
DIČ: CZ60719257

Spoločnosť OKAY Slovakia, spol. s r.o. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 25493/B.

O obchode Okay.sk

Internetový obchod Okay.sk má za sebou dlhú históriu a tisíce spokojných zákazníkov. Už od začiatku sa venujú distribúcii a predaju produktov len od renomovaných a známych svetových výrobcov. Za roky svojho pôsobenia si obchod vyslúžil viacero prestížnych certifikátov a ocenení a za jeho dobré renomé svedčia aj tisícky spokojných zákazníkov. V portfóliu internetového obchodu Okay.sk je široká ponuka sortimentu za výborné ceny s rýchlym dodaním. Obchod neustále zdokonaľuje svoje služby, snaží sa tak byť stále jedničkou na našom trhu, čo mu sa aj darí a o čom svedčia mnohé prestížne ocenenia a cesrtifikáty. V nespolednom rade to potvrdzujú aj tisíce spokojných zákazníkov obchodu. Eshop Okay.sk ponúka široké portfólio sortimentu, ten si môžete nechať doručiť kuriérom až k vašim dverám.

Zľavový kupón Okay

Teraz vďaka nám môžete nakupovať za ešte lepšie ceny. Máme zľavové kupóny pre Okay.sk na zľavy k nákupu. Vyberte si zľavu, akciu, zľavový kód Okay alebo inú výhodu pre váš nákup v obchode. Viaceré naše zľavy platia na celý nákup, aj na už inak zľavnený tovar alebo sortiment v akcii alebo vo výpredji. Vy tak ušetríte ešte viac. Okay zľavový kupón môže pri každom nákupe v obchode ušetriť aj desiatky eur.

Zákaznícka spokojnosť

V obchode Okay.sk záleží na každom so zákazníkov a na jeho spokojnosti s nákupom. K dospozícii je celý tím ľudí, pripravený vám poradiť a pomôcť. Internetový obchod Okay.sk má k dispozícii zákaznícky servis.

Okay.sk odberné miesta

Internetový obchod Okay.sk ponúka možnosť pre osobný odber svojho nákupu zadarmo na vami zvolenej prevádzke. Obchod má na výber pobočku na adrese Oravická 615, 028 01 Trstená alebo Rusovská cesta 50, 851 01 Bratislava – Petržalka (Petržalka City). Za odber na odbernom mieste nezaplatíte ani cent navyše. Parkovanie je dostupné a bezproblémové.

Zľavové kupóny Okay.sk

 • Na našej stránke sú len platné zľavové kupóny Okay.sk na zľavy
 • Zľava získaná našim zľavovým kupónom je určená na každý nákup v obchode
 • Každý náš zľavový kód Okay.sk môžete okamžite uplatniť pri nákupe
 • Naša zľava Okay.sk je vždy v podobe zľavového kupónu k nákupu
 • Platnosť pre naše zľavové kupóny je často na celý nákup, aj na akciový tovar
 • Náš zľavový kupón Okay môžete ihneď uplatniť v obchode

Zľavové kupóny a zľavy Okay.sk

Získaj nové zľavy pre OKAY.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop
Prehliadaním webu vyjadruje súhlas s Cookies. Môžete odmietnuť v časti Cookies settings. View more
Cookies settings
Ok
Ochrana súkromia a cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Adresa našej webovej stránky je: https://www.kuponyzdarma.sk.

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Komentáre

Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu.

Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Kontaktné formuláre

Súbory cookies

Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok.

Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača.

Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené.

Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

Analytika

Zbierame údaje potrebné pre analytiku.

S kým zdieľame vaše údaje

Údaje zdieľame s partermi, kde nakupujeme reklamu, jedná sa o služby Google a Facebook.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu.

Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.

Kontaktné informácie

Môžete sa na náš obrátiť emailom na martin(zavináč)kuponyzdarma.sk.

Ako chránime vaše údaje

Všetky poskytnuté údaje sú zabezpečené.

Aké máme procesy pri úniku dát

Dodržiavame všetky procesy ako nám prikazujú platné zákony a legislatíva.

Platné k 31.12.2021. V prípade potreby sa na nás môžete obrátiť emailom na martin(zavináč)kuponyzdarma.sk.

Save settings
Cookies settings

SKUTOČNÝ VÝPREDAJ !!

Objavte zľavy v eshope Planeo. Iba online!


UKÁZAŤ ŠPECIÁLNU PONUKU >>>

ŠTEDRÁ ZIMNÁ PONUKA !!

Pripravte sa na zimu ako sa patrí!


UKÁZAŤ V ESHOPE >>>