Parfemy-ELNINO.sk Kupóny ❤️(7x) → ZĽAVA -5€ /80% ✂️ 2024!

Parfemy-ELNINO.skObchod Parfemy-ELNINO.sk je online parfuméria, ktorá ponuka sortiment parfumov a kozmetiky. Máme všetky najlepšie aktuálne zľavové kupóny BigHome.sk ako zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie na okamžité zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri nákupe. Každý náš kupón so zľavou či zľavový kód Elnino je ihneď platný.


Parfemy-ELNINO.sk100% overené: 100% 5 z 5 (2343x)

Platné kupóny a zľavové kódyPodobné zľavové kupóny

MerkuryMarketXXXLutzDecathlonASKOWoltRukaHoreHop-SportFactCoolFootShopeTabletkaSofiaMyProteinDrMaxAndreaShopOkayFootShopPlaneoNotinoMobelixSconto4HomeSIKOKlarsteinMojNabytokAnswear

Ako na ELNINO zľavový kód?

 • 1. Zobrazte kód kliknutím na ZOBRAZIŤ KÓD
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete na stránkach obchodu
 • 3. Uplatnite si zľavu pri nákupe
  Vložte v nákupnom košíku do poľa pre kupón

ELNINO zľavový kupón

Pre každý kupón na KuponyZdarma.sk platí, že je potrebné kliknúť na červené tlačidlo kupónu pre získanie zľavy a zároveň sa zobrazia konkrétne informácie pre uplatnenie uvedenej zľavy alebo inej výhody pre nákup v obchode. Postupujte podľa inštrukcií a získajte zľavu alebo inú výhodu k nákupu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne našich kupónov alebo ich uplatnenia, neváhajte nás kontaktovať.

Ako uplatniť kupón "AKCIA"?

Na stránkach zobrazujeme zľavové kupóny označené ako "Akcie", ktoré odkazujú na výhodné akciové ponuky alebo iné výhody k nákupu. Pre získanie tejto akciovej ponuky stačí kliknúť na červené tlačidlo "Využiť akciu" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

ELNINO výpredaj

Okrem zľavových kódov zobrazuje zľavové kupóny označené ako "Výpredaj", ktoré odkazujú na výhodné výpredajové zľavy k nákupu. Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Hodnotenie pre zľavy Parfemy-ELNINO.sk

Hodnotenie zákazníkov pre naše kupóny Parfemy-ELNINO.sk: 5 z 5 na základe 1 218 hodnotení 100%

Výhody nakupovania v obchode

Obchod Parfemy-ELNINO.sk má vo svojej ponuke tisíce produktov často za tie najvýhodnejšie ceny. Veľkú časť svojej ponuky má skladom a tento tvoar tak obchod vie expedovať vo veľmi krátkom čase od objednania. Táto doba odoslania tovaru je častokrát veľmi malá a odoslanie je tak rýchle. Parfemy-ELNINO.sk - logo Obchod má vo svojej ponuke parfémy a kozmetiku. Medzi predávaným sortimentom sú vône v podobe parfémov, kozmetika, ako sú produkty pre líčenie, na starostlivosť o vlasy, telo a pleť. Pri nákupe máte k dispozícii rôzne možnosti za zaplatenie svojho nákupu, ako je platba pri prevzatí tovaru pri doručení, bankový prevod, online platba kartou a ďalšie možnosti. Obchod Parfemy-ELNINO.sk má vyborný zákaznícky servis, kde vám ochotne poriadia s výberom a kúpou rôzneho tovaru z ich ponuky. K dispozícii je telefonická a emailová podpora pre zákazníkov. Ďalšou alternatívou je kontaktovať ich prostredníctvom správy na facebooku. Obchod uvádza, že všetky reklamácie vybavuje promtne, taktiež aj výmenu tovaru. Predávajúci obchod ponúka aj viaceré možnosti pre doručenie tovaru a samozrejme aj osobný odber na predajni v obchodnom centre Cubicon. Uplatnite si ELNINO zľavový kupón a ušetrite pri svojom nákupe v obchode. Každý náš elnino zľavový kód je ihneď platný a môžete ho okamžite uplatniť pri svojom nákupe.

Za spoľahlivosť obchodu hovoria aj jeho mnohé certifikáty a ocenenia, ktoré obchod získal. Medzi významné ocenenia a certifikáty, ktoré svedčia o obľúbenosti a hlavne spoľahlivosti obchodu, hovoria ocenenia ako Overený obchod na Pricemania.sk, Overené zákazníkmi na Heureka.sk, Obchod odporúčaný zákazníkmi na Najnakup.sk a ShopRoku Elnino.sk, kde sa obchod v rokoch 2012, 2014 a 2016 umiestnil medzi piatimi najlepšie hodnotenými obchodmi s parfumami a kozmetikou na Slovensku. Čo sa týka posledného ocenenia ShopRoku, tak v Českej republike ich český eshop získal víťazné ocenenie dokonca už päťkrát za sebou.

Možnosti dopravy z Parfemy-ELNINO.sk

 • Osobný odber - zadarmo
 • Kuriérom DHL - 2,99€
 • Kuriérom GLS - 2,20€

Platobné metódy na Parfemy-ELNINO.sk

 • Platobná karta / platba on-line
 • Hotovosť na predajni
 • Platba pri prevzatí (na dobierku)
 • Bezhotovostne prevodom na účet

Po tovar môžete prísť osobne na predajňu v obchodnom centre Cubicon v Bratislave alebo si ho nechať doručiť. Zaplatiť môžete pri prevzatí tovaru v hotovosti, rovnakú možnosť máte aj pri doručení k vám. Prípadne zaplaťte vorped platobnou kartnou on-line platbou alebo bezhotovstným prevodom na účet prdávajúceho.

Ocenenia a certifikáty

Internetový obchod Parfemy-ELNINO.sk už od začiatku svojho pôsobenia získava mnohé prestížne certifikáty a ocenenia. Aktuálne je obchod Parfemy-ELNINO.sk držiteľom ocenenia Overené zákazníkmi na Heureka.sk. Ďalej je držiteľom ocenenia Overený obchod na Pricemania.sk, ďalej je to Obchod odporúčaný zákazníkmi na Najnakup.sk Obchod Parfemy-ELNINO.sk bol aj súťažiaci v ShopRoka 2012, 2014 a 2016, kde sa v tejto súťaži umeistnil medzi piatimi najlepšie hodnotenými obchodmi s parfumami a kozmetikou na Slovensku. V Českej republike dokonca ich český obchody už túto súťaž päťkrát po sebe vyhrali. Medzi ocenenia a certifikáty obchodu Parfemy-ELNINO.sk patria:

 • Overený obchod na Pricemania.sk
 • Overené zákazníkmi na Heureka.sk
 • Obchod odporúčaný zákazníkmi na Najnakup.sk
 • Súťažiaci v ShopRoka 2012, 2014 a 2016

ELNINO zľavový kupón

 • Na našej stránke sú len platné zľavové kupóny Parfemy-ELNINO.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • ELNINO zľavový kód môžete uplatniť jeden pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš zľavový kupón ELNINO môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe

Zľavové kupóny Parfemy-ELNINO.sk

ELNINO zľavový kód

Jednotlivé zľavové kupóny Parfemy-ELNINO.sk a ELNINO zľavový kód nie je možné kombinovať. Platí, že na jeden nákup môžete uplaniť jeden zľavový kód Parfemy-ELNINO.sk, respektíve zľavový kupón. ELNINO zľava získaná použitím nášho zľavového kódu je na celý nákup na stránkach obchodu. Naša ELNINO zľava sa vzťahuje aj na akciové a už zľavnené položky. Všetky zľavové kódy a kupóny Parfemy-ELNINO.sk, k dispozícii na našej stránke, sú na zľavy k nákupu. U nás získaná zľava so zľavovým kódom môže byť vo výške aj desiatok eur a to pri každom nákupe v obchode. Naše zľavové kódy Parfemy-ELNINO.sk sú všetky vždy 100% aktívne, platné, funčkné, zdarma a môžete ich tak ihneď uplatniť pri svojom nákupe. Pravidelne poskytujeme ELNINO výpredaj. Veríme, že aj vás rovnako ako nás, teší každá ELNINO zľava, vďaka ktorej môžete ušetriť pri nákupe vo vašom obľúbenom obchode.

Kontaktuje obchod Parfemy-ELNINO.sk

Prejdite na stránky Parfemy-ELNINO.sk alebo ich rovno kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Zákaznícke oddelenie

Predajňa Bratislava

O obchode Parfemy-ELNINO.sk

Internetový obchod Parfemy-ELNINO.sk má za sebou dlhú históriu a tisíce spokojných zákazníkov. Nejedná sa len o internetový obchod. Na Slovensku nájdeme aj kamennú predajňu v Bratislave - Obchodné centrum CUBICON. Parfemy-ELNINO.sk - logoObjednávky sú doručované na túto pobočku v Bratislave v pracvoných dňoch od pondelka do piatku jedenkrát denne a to dopoludňajším rozvozom. O dostupnosti vašej zásielky na predajni dostanete notifikáciu emailom aj SMS správou. Už od začiatku sa venujú distribúcii a predaju parfémov a kozmetiky od renomovaných a známych svetových výrobcov. Za roky svojho pôsobenia si obchod vyslúžil viacero prestížnych certifikátov a ocenení a za jeho dobré renomé svedčia aj tisícky spokojných zákazníkov.

V portfóliu internetového obchodu Parfemy-ELNINO.sk je široká ponuka sortimentu parfémov a kozmetiky za výborné ceny s rýchlym dodaním. Teraz vďaka nám môžete nakupovať za ešte lepšie ceny, vďaka tomu, že máme zľavové kupóny pre Parfemy-ELNINO.sk na zľavy k nákupu. Uplatnite si ELNINO zľavový kupón pri nákupe. K dispozícii je ELNINO zľavový kód na zľavu k nákupu. ELNINO zľava je často už aj na inak zlacnený tovar alebo sortiment v ELNINO výpredaj a tak pri nákupe ušetríte ešte viac. Obchod neustále zdokonaľuje svoje služby, snaží sa tak byť stále jedničkou na našom trhu, čo mu sa aj darí a o čom svedčia mnohé prestížne ocenenia a cesrtifikáty. V nespolednom rade to potvrdzujú aj tisíce spokojných zákazníkov obchodu. Eshop Parfemy-ELNINO.sk ponúka široké portfólio sortimentu, čo sa týka parfémov, kozmetiky a ďalších produktov pre krásu a krajší vzhľad. Pri objedávke do 13:00 hodiny bude zásielka pripravená k vyzdvihnutiu na predajni v Bratislave už nasledujúci pracovný deň alebo si ju môžete nechať doručiť rovnako rýchlo kuriérom až k vašim dverám.

Prevádzkovateľom obchodu Parfemy-ELNINO je spoločnosť el nino parfum, s.r.o. s fakturačnou adresou Pražská 1816, 509 01 Nová Paka. Jedná sa o sídlo spoločnosti prevádzkovateľa, fakturačná adresa a zároveň adresa pre možnosť osobného vyzdvihnutia tovaru.

Zákaznícka spokojnosť

V obchode Parfemy-ELNINO.sk záleží na každom so zákazníkov a na jeho spokojnosti s nákupom. K dospozícii je celý tím ľudí, pripravený vám poradiť a pomôcť. Internetový obchod Parfemy-ELNINO.sk má k dispozícii zákaznícky servis.

Parfemy-ELNINO.sk odberné miesta

Internetový obchod Parfemy-ELNINO.sk ponúka možnosť pre osobný odber svojho nákupu zadarmo na prevádzke v Bratislave. Za odber na odbernom mieste nezapltíte ani cent navyše. Parkovanie je dostupné a bezproblémové.

Predajňa Bratislava
Obchodné centrum CUBICON
Staré Grunty 24
841 04 Bratislava

Otváracia doba:
Po - Ne: 10:00 - 20:00

Obedná prestávka 12:30 - 13:00

Kontakt:
bratislava@elnino.sk
Vedúci: Lucia Hlinková

Tel.: +421 244 251 792

Odberné miesto Parfemy-ELNINO.sk v Bratislave ponúka možnosť osobného vyzdvihnutia objednávky a zaplatenia pri prevzatí.

Predajňa v Bratislave na mape

ELNINO zľavový kód

 • Na našej stránke sú len platné zľavové kupóny Parfemy-ELNINO.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Zľavový kód ELNINO môžete uplatniť jeden pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš ELNINO zľavový kupón môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe

Zľavové kupóny Parfemy-ELNINO.sk

Získaj nové zľavy pre Parfemy-ELNINO.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketXXXLutzDecathlonASKOWoltRukaHoreHop-SportFactCoolFootShopeTabletkaSofiaMyProteinDrMaxAndreaShopOkayFootShopPlaneoNotinoMobelixSconto4HomeSIKOKlarsteinMojNabytokAnswear