Parfemy-ELNINO.sk zľavové kódy a kupóny na zľavy

Parfemy-ELNINO.skZľavové KUPÓNY Parfemy-ELNINO.skzľavové kódy, výpredaj na Parfemy-ELNINO ZĽAVA ✌ Pozri ELNINO zľavový kód a kupón. Ušetri TU !! ➡️➡️
Hodnotenie: 5 z 5 (1 218 hodnotení) 100% | Prejsť na Parfemy-ELNINO.sk

Dostávajte zľavové kódy a zľavy pre Parfemy-ELNINO.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail

Hodnotenie pre zľavové kupóny Parfemy-ELNINO.sk

Hodnotenie zákazníkov pre naše kupóny Parfemy-ELNINO.sk: 5 z 5 na základe 1 218 hodnotení 100%

Výhody nakupovania na Parfemy-ELNINO.sk

Obchod Parfemy-ELNINO.sk má vo svojej ponuke tisíce produktov často za tie najvýhodnejšie ceny. Veľkú časť svojej ponuky má skladom a tento tvoar tak obchod vie expedovať vo veľmi krátkom čase od objednania. Táto doba odoslania tovaru je častokrát veľmi malá a odoslanie je tak rýchle. Parfemy-ELNINO.sk - logo Obchod má vo svojej ponuke parfémy a kozmetiku. Medzi predávaným sortimentom sú vône v podobe parfémov, kozmetika, ako sú produkty pre líčenie, na starostlivosť o vlasy, telo a pleť. Pri nákupe máte k dispozícii rôzne možnosti za zaplatenie svojho nákupu, ako je platba pri prevzatí tovaru pri doručení, bankový prevod, online platba kartou a ďalšie možnosti. Obchod Parfemy-ELNINO.sk má vyborný zákaznícky servis, kde vám ochotne poriadia s výberom a kúpou rôzneho tovaru z ich ponuky. K dispozícii je telefonická a emailová podpora pre zákazníkov. Ďalšou alternatívou je kontaktovať ich prostredníctvom správy na facebooku. Obchod uvádza, že všetky reklamácie vybavuje promtne, taktiež aj výmenu tovaru. Predávajúci obchod ponúka aj viaceré možnosti pre doručenie tovaru a samozrejme aj osobný odber na predajni v obchodnom centre Cubicon.

Za spoľahlivosť obchodu hovoria aj jeho mnohé certifikáty a ocenenia, ktoré obchod získal. Medzi významné ocenenia a certifikáty, ktoré svedčia o obľúbenosti a hlavne spoľahlivosti obchodu, hovoria ocenenia ako Overený obchod na Pricemania.sk, Overené zákazníkmi na Heureka.sk, Obchod odporúčaný zákazníkmi na Najnakup.sk a ShopRoku Elnino.sk, kde sa obchod v rokoch 2012, 2014 a 2016 umiestnil medzi piatimi najlepšie hodnotenými obchodmi s parfumami a kozmetikou na Slovensku. Čo sa týka posledného ocenenia ShopRoku, tak v Českej republike ich český eshop získal víťazné ocenenie dokonca už päťkrát za sebou.

Možnosti dopravy z Parfemy-ELNINO.sk

 • Osobný odber - zadarmo
 • Kuriérom DHL - 2,99€
 • Kuriérom GLS - 2,20€

Platobné metódy na Parfemy-ELNINO.sk

 • Platobná karta / platba on-line
 • Hotovosť na predajni
 • Platba pri prevzatí (na dobierku)
 • Bezhotovostne prevodom na účet
Po tovar môžete prísť osobne na predajňu v obchodnom centre Cubicon v Bratislave alebo si ho nechať doručiť. Zaplatiť môžete pri prevzatí tovaru v hotovosti, rovnakú možnosť máte aj pri doručení k vám. Prípadne zaplaťte vorped platobnou kartnou on-line platbou alebo bezhotovstným prevodom na účet prdávajúceho.

Ocenenia a certifikáty Parfemy-ELNINO.sk

Internetový obchod Parfemy-ELNINO.sk už od začiatku svojho pôsobenia získava mnohé prestížne certifikáty a ocenenia. Aktuálne je obchod Parfemy-ELNINO.sk držiteľom ocenenia Overené zákazníkmi na Heureka.sk. Ďalej je držiteľom ocenenia Overený obchod na Pricemania.sk, ďalej je to Obchod odporúčaný zákazníkmi na Najnakup.sk Obchod Parfemy-ELNINO.sk bol aj súťažiaci v ShopRoka 2012, 2014 a 2016, kde sa v tejto súťaži umeistnil medzi piatimi najlepšie hodnotenými obchodmi s parfumami a kozmetikou na Slovensku. V Českej republike dokonca ich český obchody už túto súťaž päťkrát po sebe vyhrali. Medzi ocenenia a certifikáty obchodu Parfemy-ELNINO.sk patria:

 • Overený obchod na Pricemania.sk
 • Overené zákazníkmi na Heureka.sk
 • Obchod odporúčaný zákazníkmi na Najnakup.sk
 • Súťažiaci v ShopRoka 2012, 2014 a 2016

Zľavové kupóny Parfemy-ELNINO.sk

 • Na našej stránke sú len platné zľavové kupóny Parfemy-ELNINO.sk na zľavy
 • Zľava získaná našim zľavovým kupónom je určená na každý nákup v obchode
 • Každý náš zľavový kód Parfemy-ELNINO.sk môžete okamžite uplatniť pri nákupe
 • Naša zľava Parfemy-ELNINO.sk je vždy v podobe zľavového kupónu k nákupu
 • Platnosť pre naše zľavové kupóny je často na celý nákup, aj na akciový tovar
 • Náš zľavový kupón Parfemy-ELNINO.sk môžete ihneď uplatniť v obchode

Zľavové kupóny a zľavy Parfemy-ELNINO.sk


Parfemy-ELNINO.sk zľavový kód

Jednotlivé zľavové kupóny Parfemy-ELNINO.sk a Parfemy-ELNINO.sk zľavový kód nie je možné kombinovať. Platí, že na jeden nákup môžete uplaniť jeden zľavový kód Parfemy-ELNINO.sk, respektíve zľavový kupón. Parfemy-ELNINO.sk zľava získaná použitím nášho zľavového kódu je na celý nákup na stránkach obchodu. Naša zľava Parfemy-ELNINO.sk sa vzťahuje aj na akciové a už zľavnené položky. Všetky zľavové kódy a kupóny Parfemy-ELNINO.sk, k dispozícii na našej stránke, sú na zľavy k nákupu. U nás získaná zľava so zľavovým kódom môže byť vo výške aj desiatok eur a to pri každom nákupe v obchode. Naše zľavové kódy Parfemy-ELNINO.sk sú všetky vždy 100% aktívne, platné, funčkné, zdarma a môžete ich tak ihneď uplatniť pri svojom nákupe. Pravidelne poskytujeme zľavový kupón na výpredaj na Parfemy-ELNINO.sk. Veríme, že aj vás rovnako ako nás, teší každá zľava, vďaka ktorej môžete ušetriť pri nákupe vo vašom obľúbenom obchode.

Kontaktuje obchod Parfemy-ELNINO.sk

Prejdite na stránky Parfemy-ELNINO.sk alebo ich rovno kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Zákaznícke oddelenie
Predajňa Bratislava


O obchode Parfemy-ELNINO.sk

Internetový obchod Parfemy-ELNINO.sk má za sebou dlhú históriu a tisíce spokojných zákazníkov. Nejedná sa len o internetový obchod. Na Slovensku nájdeme aj kamennú predajňu v Bratislave - Obchodné centrum CUBICON. Objednávky sú doručované na túto pobočku v Bratislave v pracvoných dňoch od pondelka do piatku jedenkrát denne a to dopoludňajším rozvozom. O dostupnosti vašej zásielky na predajni dostanete notifikáciu emailom aj SMS správou. Už od začiatku sa venujú distribúcii a predaju parfémov a kozmetiky od renomovaných a známych svetových výrobcov. Za roky svojho pôsobenia si obchod vyslúžil viacero prestížnych certifikátov a ocenení a za jeho dobré renomé svedčia aj tisícky spokojných zákazníkov.

V portfóliu internetového obchodu Parfemy-ELNINO.sk je široká ponuka sortimentu parfémov a kozmetiky za výborné ceny s rýchlym dodaním. Teraz vďaka nám môžete nakupovať za ešte lepšie ceny, vďaka tomu, že máme zľavové kupóny pre Parfemy-ELNINO.sk na zľavy k nákupu. Obchod neustále zdokonaľuje svoje služby, snaží sa tak byť stále jedničkou na našom trhu, čo mu sa aj darí a o čom svedčia mnohé prestížne ocenenia a cesrtifikáty. V nespolednom rade to potvrdzujú aj tisíce spokojných zákazníkov obchodu. Eshop Parfemy-ELNINO.sk ponúka široké portfólio sortimentu, čo sa týka parfémov, kozmetiky a ďalších produktov pre krásu a krajší vzhľad. Pri objedávke do 13:00 hodiny bude zásielka pripravená k vyzdvihnutiu na predajni v Bratislave už nasledujúci pracovný deň alebo si ju môžete nechať doručiť rovnako rýchlo kuriérom až k vašim dverám.

Prevádzkovateľom obchodu Parfemy-ELNINO je spoločnosť el nino parfum, s.r.o. s fakturačnou adresou Pražská 1816, 509 01 Nová Paka. Jedná sa o sídlo spoločnosti prevádzkovateľa, fakturačná adresa a zároveň adresa pre možnosť osobného vyzdvihnutia tovaru.

Zákaznícka spokojnosť

V obchode Parfemy-ELNINO.sk záleží na každom so zákazníkov a na jeho spokojnosti s nákupom. K dospozícii je celý tím ľudí, pripravený vám poradiť a pomôcť. Internetový obchod Parfemy-ELNINO.sk má k dispozícii zákaznícky servis.

Parfemy-ELNINO.sk odberné miesta

Internetový obchod Parfemy-ELNINO.sk ponúka možnosť pre osobný odber svojho nákupu zadarmo na prevádzke v Bratislave. Za odber na odbernom mieste nezapltíte ani cent navyše. Parkovanie je dostupné a bezproblémové.

Predajňa Bratislava
Obchodné centrum CUBICON
Staré Grunty 24
841 04 Bratislava

Otváracia doba:
Po - Ne: 10:00 - 20:00
Obedná prestávka 12:30 - 13:00

Kontakt:
bratislava@elnino.sk
Vedúci: Lucia Hlinková
Tel.: +421 244 251 792

Odberné miesto Parfemy-ELNINO.sk v Bratislave ponúka možnosť osobného vyzdvihnutia objednávky a zaplatenia pri prevzatí.
Predajňa v Bratislave na mape

Zľavové kupóny Parfemy-ELNINO.sk

 • Na našej stránke sú len platné zľavové kupóny Parfemy-ELNINO.sk na zľavy
 • Zľava získaná našim zľavovým kupónom je určená na každý nákup v obchode
 • Každý náš zľavový kód Parfemy-ELNINO.sk môžete okamžite uplatniť pri nákupe
 • Naša zľava Parfemy-ELNINO.sk je vždy v podobe zľavového kupónu k nákupu
 • Platnosť pre naše zľavové kupóny je často na celý nákup, aj na akciový tovar
 • Náš zľavový kupón Parfemy-ELNINO.sk môžete ihneď uplatniť v obchode

Zľavové kupóny a zľavy Parfemy-ELNINO.sk