SvetNapojov.sk zľavové kupóny a kódy

SvetNapojov.skSvetNapojov.sk je internetový obchod s alkoholickými nápojmi. Uplatnite platné zľavové kupóny SvetNapojov.sk ako zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie pri nákupe v obchode. Každý náš svetnapojov zľavový kupón a zľavový kód je ihneď platný. Pozrite aktuálne kupóny na zľavy nižšie a ušetrite pri nákupe.


100% overené: 100% 5 z 5 (374x)

Kupóny a zľavové kódyPodobné zľavové kupóny

Hej.skDrMax.skAXA-assistance.skAlza.skBistro.skZOOT.skBevMarket.skeObuv.skFootShop.skZerex.skNotino.skOkay.skDeichmann.sk4Home.skBonPrix.skGATE.shopASKO-nabytok.skAnswear.skParfemy-ELNINO.skVivantis.sk

Ako uplatniť zľavový kód?

 • 1. Zobrazte kód kliknutím na ZOBRAZIŤ KÓD
  Zobrazí sa kód potrebný pre získanie zľavy
 • 2. Skopírujte uvedený zľavový kód
  Zľavu si uplatňujete v obchode
 • 3. Uplatnite si zľavu pri svojom nákupe
  Vložte v nákupnom košíku do poľa pre kupón

SvetNapojov zľavový kupón

Pre každý kupón na KuponyZdarma.sk platí, že je potrebné kliknúť na červené tlačidlo kupónu pre získanie zľavy a zároveň sa zobrazia konkrétne informácie pre uplatnenie uvedenej zľavy alebo inej výhody pre nákup v obchode. Postupujte podľa inštrukcií a získajte zľavu alebo inú výhodu k nákupu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne našich kupónov alebo ich uplatnenia, neváhajte nás kontaktovať.

Ako uplatniť kupón VÝPREDAJ?

Okrem zľavových kódov zobrazuje zľavové kupóny označené ako "Výpredaj", ktoré odkazujú na výhodné výpredajové zľavy k nákupu. Pre získanie týchto zliav stačí kliknúť na červené tlačidlo "Ukázať zľavy" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Ako uplatniť kupón "AKCIA"?

Na stránkach zobrazujeme zľavové kupóny označené ako "Akcie", ktoré odkazujú na výhodné akciové ponuky alebo iné výhody k nákupu. Pre získanie tejto akciovej ponuky stačí kliknúť na červené tlačidlo "Využiť akciu" a pokračovať do obchodu. Vždy platí, že po kliknutí na červené tlačidlo kupónu sa zobrazia konkrétne informácie pre získanie/uplatnenie konkrétnej zľavy, akcie alebo inej výhody.

Hodnotenie pre kupóny SvetNapojov.sk

Hodnotenie zákazníkov pre naše kupóny SvetNapojov.sk: 5 z 5 na základe 574 hodnotení 100%

Výhody nakupovania v obchode

Obchod SvetNapojov.sk má vo svojej ponuke tisíce produktov často za tie najvýhodnejšie ceny. Veľkú časť svojej ponuky má skladom a tento tvoar tak obchod vie expedovať vo veľmi krátkom čase od objednania. Táto doba odoslania tovaru je častokrát veľmi malá a odoslanie je tak rýchle. SvetNapojov.sk - logo

Obchod má vo svojej ponuke široký sortiment. Pri nákupe máte k dispozícii rôzne možnosti za zaplatenie svojho nákupu, ako je platba pri prevzatí tovaru pri doručení, bankový prevod, online platba kartou a ďalšie možnosti. Obchod SvetNapojov.sk má vyborný zákaznícky servis, kde vám ochotne poriadia s výberom a kúpou rôzneho tovaru z ich ponuky. K dispozícii je telefonická a emailová podpora pre zákazníkov. Obchod komunikuje promtne a ponúka aj viaceré možnosti pre doručenie tovaru. Za spoľahlivosť obchodu hovoria aj jeho mnohé certifikáty a ocenenia, ktoré obchod získal. Uplatnite si pri nákupe svet napojov zľavový kupón a ušetrite pri každom nákupe v obchdoe aj desiatky eur.

Možnosti dopravy z SvetNapojov.sk

 • Osobný odber - zadarmo
 • Osobný DPD nad 100€ - zadarmo
 • Kuriér DPD - 3,90€
 • Kuriér DPD v sobotu - 4,90€
 • Kuriér DPD do ČR - 6€

Platobné metódy na SvetNapojov.sk

 • Platba na dobierku - bez poplatku
 • Hotovosť pri osobnom odbere - bez poplatku
 • Platba kartou VÚB eCard - bez poplatku
 • Bankový prevod - bez poplatku

Po tovar môžete prísť osobne alebo si ho nechať doručiť. Zaplatiť môžete pri prevzatí tovaru v hotovosti, rovnakú možnosť máte aj pri doručení k vám. Prípadne zaplaťte vopred platobnou kartnou on-line platbou alebo bezhotovstným prevodom na účet prdávajúceho.

SvetNapojov zľavový kupón

 • Na našej stránke sú len platné - funkčné zľavové kupóny SvetNapojov.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o zľavový kód SvetNapojov, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš zľavový kupón SvetNapojov môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavové kupóny SvetNapojov.sk

Kontaktuje obchod SvetNapojov.sk

Prejdite na stránky SvetNapojov.sk alebo ich rovno kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Zákaznícke oddelenie eshopu

 • Telefónna linka: +421 901 720 720 (PO-PI: 8:00-16:00)
 • E-mailový kontakt: info@svetnapojov.sk
Centrála Trstená

Fakturačné údaje

Jozef Korman MLYN
Západ 1057/17
028 01 Trstená
IČO: 33246408
DIČ: 1020467657
IČ DPH: SK1020467657

Spoločnosť zapísaná do živnostenského registra obvodného úradu Námestovo. Číslo živnostenského registra: 510-876 zo dňa 8.12.1993. Číslo povolenia na distribúciu a predaj liehu: 607631000024 Vydal Colný úrad Žilina, dňa 22.10.2010.

Centrála Trstená

Oravická 615
028 01 Trstená

Otváracie hodiny:
Po-Pi: 08:00 - 15:00
Obedňajšia prestávka:
od 11:30 do 12:00

Mobil: +421 901 720 720

Petržalka City

Rusovská cesta 50
851 01 Bratislava

Otváracie hodiny:
Po-Pi: 10:00 - 18:00
Obedňajšia prestávka:
od 13:00 do 13:30

Mobil: +421 901 760 760

Vyššie uvedené sú korešpondenčná adresa a adresy jednotlivých prevádzok SvetNapojov.

SvetNapojov zľavový kupón

Jednotlivé zľavové kódy SvetNapojov.sk nie je možné kombinovať. Platí, že na jeden nákup môžete uplaniť jeden zľavový kód SvetNapojov.sk. Kombinovať môžete nákup so zľavovým kódom a nákup tovaru v akcii, výpredaji alebo s inou výhodou, ktorú máme na našičh stránkach ako kupón do obchodu. SvetNapojov.sk zľava získaná použitím nášho zľavového kódu je na celý nákup na stránkach obchodu. Naša zľava SvetNapojov.sk sa tak často vzťahuje aj na akciové a už inak zľavnené položky. Všetky zľavové kódy a kupóny SvetNapojov.sk, k dispozícii na našej stránke, sú na zľavy k nákupu. U nás získaná zľava so zľavovým kódom môže byť vo výške aj desiatok eur a to pri každom nákupe v obchode. Naše zľavové kódy SvetNapojov.sk sú všetky vždy 100% aktívne, platné, funčkné, zdarma a môžete ich tak ihneď uplatniť pri svojom nákupe. Pravidelne poskytujeme zľavový kupón SvetNapojov k nákupu. Veríme, že aj vás rovnako ako nás, teší každá zľava, vďaka ktorej môžete ušetriť pri nákupe vo vašom obľúbenom obchode.

O obchode SvetNapojov.sk

Internetový obchod SvetNapojov.sk má za sebou dlhú históriu a tisíce spokojných zákazníkov. Už od začiatku sa venujú distribúcii a predaju produktov len od renomovaných a známych svetových výrobcov. Za roky svojho pôsobenia si obchod vyslúžil viacero prestížnych certifikátov a ocenení a za jeho dobré renomé svedčia aj tisícky spokojných zákazníkov. SvetNapojov.sk - logoV portfóliu internetového obchodu SvetNapojov.sk je široká ponuka sortimentu za výborné ceny s rýchlym dodaním. Teraz vďaka nám môžete nakupovať za ešte lepšie ceny, vďaka tomu, že máme zľavové kupóny pre SvetNapojov.sk na zľavy k nákupu. Obchod neustále zdokonaľuje svoje služby, snaží sa tak byť stále jedničkou na našom trhu, čo mu sa aj darí a o čom svedčia mnohé prestížne ocenenia a cesrtifikáty. V nespolednom rade to potvrdzujú aj tisíce spokojných zákazníkov obchodu. Eshop SvetNapojov.sk ponúka široké portfólio sortimentu, ten si môžete nechať doručiť kuriérom až k vašim dverám. Ušetrite pri nákupe a uplatnite si svet napojov zľavový kupón. Zľavy v podobe našich kupónov často platia aj na už inak zľavnený alebo akciový sortiment, či výpredajovú ponuku. Každý náš svetnapojov zľavový kupón na našej stránke vám môže ušetriť aj desiatky eur pri každom nákupe.

Zákaznícka spokojnosť

V obchode SvetNapojov.sk záleží na každom so zákazníkov a na jeho spokojnosti s nákupom. K dospozícii je celý tím ľudí, pripravený vám poradiť a pomôcť. Internetový obchod SvetNapojov.sk má k dispozícii zákaznícky servis.

SvetNapojov.sk odberné miesta

Internetový obchod SvetNapojov.sk ponúka možnosť pre osobný odber svojho nákupu zadarmo na vami zvolenej prevádzke. Obchod má na výber pobočku na adrese Oravická 615, 028 01 Trstená alebo Rusovská cesta 50, 851 01 Bratislava – Petržalka (Petržalka City). Za odber na odbernom mieste nezaplatíte ani cent navyše. Parkovanie je dostupné a bezproblémové.

Zľavov kupón SvetNapojov.sk

 • Na našej stránke sú len platné - funkčné zľavové kupóny SvetNapojov.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o SvetNapojov zľavový kód, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš SvetNapojov zľavový kupón môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavy a zľavové kupóny SvetNapojov.sk

Získaj nové zľavy pre SvetNapojov.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Podobné zľavové kupóny

Hej.skDrMax.skAXA-assistance.skAlza.skBistro.skZOOT.skBevMarket.skeObuv.skFootShop.skZerex.skNotino.skOkay.skDeichmann.sk4Home.skBonPrix.skGATE.shopASKO-nabytok.skAnswear.skParfemy-ELNINO.skVivantis.sk