TempoNabytok.sk zľavové kupóny a kódy

TempoNabytok.skObchod TempoNabytok.sk ponúka nábytok online. Využite pri nákupe zľavové kupóny TempoNabytok.sk a zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie k nákupu v obchode. Každý náš kupón a zľavový kód TempoNabytok.sk je ihneď platný. Pozrite kupóny nižšie, uplatnite kupóny a ušetrite pri nákupe.


TempoNabytok.sk100% overené: 100% 5 z 5 (349x)

Platné kupóny a zľavové kódyPodobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop

Výhody nakupovania v obchode

Obchod TempoNabytok.sk má vo svojej ponuke tisíce produktov často za tie najvýhodnejšie ceny. Veľkú časť svojej ponuky má skladom a tento tovar tak obchod vie expedovať vo veľmi krátkom čase od objednania. Táto doba odoslania tovaru je častokrát veľmi malá a odoslanie je tak rýchle. TempoNabytok.sk - logo

Obchod má vo svojej ponuke široký sortiment. Pri nákupe máte k dispozícii rôzne možnosti za zaplatenie svojho nákupu, ako je platba pri prevzatí tovaru pri doručení, bankový prevod, online platba kartou a ďalšie možnosti. Obchod TempoNabytok.sk má vyborný zákaznícky servis, kde vám ochotne poriadia s výberom a kúpou rôzneho tovaru z ich ponuky. K dispozícii je telefonická a emailová podpora pre zákazníkov. Obchod komunikuje promptne a ponúka aj viaceré možnosti pre doručenie tovaru. Za spoľahlivosť obchodu hovoria aj jeho mnohé certifikáty a ocenenia, ktoré obchod získal. Pri nákupe použite náš TempoNabytok kupón a ušetrite aj desiatky eur.

Po tovar môžete prísť osobne alebo si ho nechať doručiť. Zaplatiť môžete pri prevzatí tovaru v hotovosti, rovnakú možnosť máte aj pri doručení k vám. Prípadne zaplaťte vopred platobnou kartnou on-line platbou alebo bezhotovstným prevodom na účet prdávajúceho.

Platobné metódy na TempoNabytok.sk

Obchod ponúka možnosť objednania tovaru na dobierku - za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Jedná sa o najrozšírenejší a najobľúbenejší spôsob objednania tovaru cez internet. Okrem tejto možnosti môžete zaplatiť za tovar vopred bankovým bezhotovostným prevodom na účet obchodu.

Kupón TempoNabytok

 • Na našej stránke sú len platné - funkčné zľavové kupóny TempoNabytok.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o zľavový kód TempoNabytok.sk, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš zľavový TempoNabytok kupón môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavové kupóny a zľavy TempoNabytok.sk

TempoNabytok zľavový kupón

Jednotlivé zľavové kódy TempoNabytok.sk nie je možné kombinovať. Platí, že na jeden nákup môžete uplaniť jeden zľavový kód TempoNabytok.sk. Kombinovať môžete nákup so zľavovým kódom a nákup tovaru v akcii, výpredaji alebo s inou výhodou, ktorú máme na našich stránkach ako kupón do obchodu. TempoNabytok.sk zľava získaná použitím nášho zľavového kódu je platná na celý nákup na stránkach obchodu. Naša zľava TempoNabytok.sk sa tak často vzťahuje aj na akciové a už inak zľavnené položky. Všetky zľavové kódy a kupóny TempoNabytok.sk, k dispozícii na našej stránke, sú na zľavy k nákupu. U nás získaná zľava so zľavovým kódom môže byť vo výške aj desiatok eur a to pri každom nákupe v obchode. Naše zľavové kódy TempoNabytok.sk sú všetky vždy 100% aktívne, platné, funkčné, zdarma a môžete ich tak ihneď uplatniť pri svojom nákupe. Pravidelne poskytujeme zľavový kupón TempoNabytok.sk k nákupu. Veríme, že aj vás rovnako ako nás, teší každá zľava, vďaka ktorej môžete ušetriť pri nákupe vo vašom obľúbenom obchode. Nezabúdajte na náš TempoNabytok kupón k nákupu a ušetrite pri každom nákupe v obchode.

Kontaktuje obchod TempoNabytok.sk

Prejdite na stránky TempoNabytok.sk alebo ich rovno kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Zákaznícke oddelenie eshopu

 • Telefónna linka: 0800 128 888 (Pondelok až Piatok od 8:00 do 21:00 hod.)
 • E-mailový kontakt: info@tempo-kondela.sk

Prevádzkovateľ obchodu

Kontaktná adresa:

TEMPO KONDELA, s.r.o.
Závodná 459
Nižná 027 43
Slovenská republika

IČO: 36 409 154
DIČ: 2020130035
IČ DPH: SK2020130035

Fakturačná adresa:

Vojtaššáková 893
Tvrdošín 027 44
Slovenská republika

Reklamačné oddelenie:

Ing. Miroslava Lajčinová
E-mailový kontakt: reklamacne@tempo-kondela.sk

O obchode TempoNabytok.sk

Internetový obchod TempoNabytok.sk má za sebou dlhú históriu a tisíce spokojných zákazníkov. Už od začiatku sa venujú distribúcii a predaju produktov len od renomovaných a známych svetových výrobcov. TempoNabytok.sk - logoZa roky svojho pôsobenia si obchod vyslúžil viacero prestížnych certifikátov a ocenení a za jeho dobré renomé svedčia aj tisícky spokojných zákazníkov. V portfóliu internetového obchodu TempoNabytok.sk je široká ponuka sortimentu za výborné ceny s rýchlym dodaním. Teraz vďaka nám môžete nakupovať za ešte lepšie ceny, vďaka tomu, že máme zľavové kupóny pre TempoNabytok.sk na zľavy k nákupu. Obchod neustále zdokonaľuje svoje služby, snaží sa tak byť stále jedničkou na našom trhu, čo mu sa aj darí a o čom svedčia mnohé prestížne ocenenia a cesrtifikáty. V nespolednom rade to potvrdzujú aj tisíce spokojných zákazníkov obchodu. Eshop TempoNabytok.sk ponúka široké portfólio sortimentu, ten si môžete nechať doručiť kuriérom až k vašim dverám. Zľava v podobe kupónu TempoNabytok z našej stránke šetrí aj desiatky eur pri každom nákupe.

Zákaznícka spokojnosť

V obchode TempoNabytok.sk záleží na každom so zákazníkov a na jeho spokojnosti s nákupom. K dospozícii je celý tím ľudí, pripravený vám poradiť a pomôcť. Internetový obchod TempoNabytok.sk má k dispozícii zákaznícky servis.

Zľavový kupón TempoNabytok

 • Na našej stránke sú len platné - funkčné zľavové kupóny TempoNabytok.sk k nákupu
 • Platnosť pre naše kupóny na zľavy je zväčša na celý nákup, aj na už zľavnený tovar
 • Ak ide o zľavový kód TempoNabytok.sk, ten môžete uplatniť 1 pri jednom nákupe
 • Naše zľavy sú vždy v podobe zľavového kupónu na zľavu k nákupu v obchode
 • Náš zľavový kupón TempoNabytok môžete ihneď uplatniť pri vašom nákupe v eshope

Zľavové kupóny a zľavy TempoNabytok.sk

Získaj nové zľavy pre TempoNabytok.sk ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail


Podobné zľavové kupóny

MerkuryMarketDatartDecathlonScontoGATEOkayAnswearHejAboutYouGANTNotinoAlza.skNabbiASKO4HomeDelimanoeObuvZerexDeichmannAndreaShop