Vianočná súťaž o 5 cien za vyše 200€

Nakupujte vianočné darčeky s nami
a 5 z vás odmeníme hodnotnými cenami za vyše 200€

Nakúpte s našimi kupónmi, svoj nákup registrujte cez náš formulár nižšie a ste v hre!

Pre platné zapojenie sa do súťaže musí byť pre overenie posledný preklik do obchodu (pred odoslaním nákupu – odoslaním objednávky v eshope) z našich stránok. Registrovať môžete každý nákup, ktorý ste zrealizovali z našich stránok KuponyZdarma.sk bez ohľadu na výšku vášho nákupu.

Vianočná súťaž o 5 cien za vyše 200€ na KuponyZdarma.sk

Zapojiť sa môžete neobmedzene krát! Registrovať môžete každý váš nákup cez nás.

V hre sú hodnotné ceny a pribalíme aj naše limitky textilu v podobe tričiek, šálok a ďalších cien v hodnote spolu vyše 200€. Jednotlivé ceny sú vyobrazené na obrázku súťaže.

Súťaž prebieha od 4.11. do 23.12.2019

Mená výhercov zverejníme do 14 dní od skončenia súťaže na https://www.kuponyzdarma.sk/sutaze/

Registrujte svoj nákup a vyhrajte!

Pre platné zapojenie sa do súťaže a pre overenie musí byť posledný preklik do obchodu (pred odoslaním nákupu – odoslaním objednávky v eshope) z našich stránok KuponyZdarma.sk.

Údaje o vašom nákupe

Dátum:
Obchod:
Hodnota nákupu:

Vložte svoj e-mail (kontakt v prípade výhry)
Váš e-mail slúži len pre účely tejto súťaže a jej vyhodnotenia, po jej skončení ho zmažeme z databázy.


Nakupovať cez nás sa oplatí!

Máme tisíce zliav do stoviek obľúbených obchodov. Každý náš kupón so zľavou je ihneď platný, nemáme ani len registrácie. Stačí si vybrať zľavu a môžete ihneď ušetriť aj desiatky eur. Rozhodnete neprehliadnite:

-10€ k nákupu na Hej.sk | Až -60% zľavy na DrMax.sk | -12€ k nákupu na Datart.sk | -50% na poistenie AXA | -5% na všetko na 4Home.sk | -5€ až -50€ na eObuv.sk | -20% na donášku cez Bistro.sk | -10% k nákupu na FootShop.sk | -10% k nákupu na Zerex.sk | Až -60% zľavy na Deichmann.sk | -5€ zľava na BonPrix.sk

Chcete viac súťaží? Podporte súťaž zdieľaním:

Celé znenie súťaže

Súťaž prebieha od 04.11. do 23.12.2019. Pre platné zapojenie sa do súťaže musí súťažiaci vyplniť údaje o svojom nákupe a zadať svoju platnú e-mailovú adresu. Registrovať môžete nákup v akejkoľvek hodnote. Pre platné zapojenie sa do súťaže a pre overenie musí byť posledný preklik do obchodu pred odoslaním nákupu z našich stránok KuponyZdarma.sk. Výhercu budeme kontaktovať práve prostredníctvom zadaného e-mailu a to najneskôr do 14 dní od skončenia súťaže. Výhru odosielame na naše náklady Slovenskou poštou ako poistený balík do vlastných rúk. Zároveň sa zaväzujeme neposkytnúť vaše údaje tretím stranám. Taktiež ani e-mail každého jedného súťažiaceho nikde nezverejníme. E-mail slúži len pre účely tejto súťaže a jej vyhodnotenia, po jej skončení ho zmažeme z databázy. Súťaž zároveň prebieha aj na našej stránke KuponyZdarma.cz pre Českú republiku a ceny sú rovnaké pre obe stránky, spolu vyššie 5 uvedených cien. Súťažiaci zároveň súhlasí, že v prípade výhry nám dovoľuje zverejniť svoje krstné meno a mesto, kam výhru budeme zasielať. Nebudeme zverejňovať e-mail, priezvisko ani celú adresu výhercu. Mená výhercov a mestá (kam zasielam výhru) zverejníme s ich súhlasom na https://www.kuponyzdarma.sk/sutaze/.

Zapojením sa do súťaže nám nedávate súhlas na zaradenie e-mailu pre odber našich e-mailov. Každý náš e-mail vždy obsahuje možnosť odhlásenie sa od odberu našich e-mailov. Ak už nechcete prísť o žiadny zľavový kupón ani zľavu, prihláste sa k odberu nižšie. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť a my to budeme akceptovať.


Získaj nové zľavy ako prvý

Odber na e-mail
Zľavové kódy na e-mail

Akčný e-shop špeciál až do -85% !!

TOP Využite LIMITOVANÚ ponuku na ASKO-nabytok.sk


NAKÚPIŤ SO ZĽAVAMI

Akčný e-shop špeciál na ASKO

Do -30% ZĽAVY na NÁBYTOK !!

TOP Využite zľavy online na MerkuryMarket.sk


Pozrieť na špeciálnu ponuku

Exkluzívna ZĽAVA -50% !!

Nech sa vyberiete kamkoľvek - platí aj pre cestovanie po Slovensku a na osobné veci. Len časovo limitovaná ponuka!


Získať exkluzívnu zľavu -50%